Snapchat’e üçüncü parti bir uygulamayla erişmeye çalışıyorsunuz hatası nasıl çözülür?

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 3 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-02-13 16:30:02
Editör : Hakan Göçmez
Kategori : Soru-Cevap

Snapchat'te yaygın olarak görülen Snapchat’e üçüncü parti bir uygulamayla erişmeye çalışıyorsunuz hatası için çözüm bulunmuş durumda. Bu açıdan ilgili hatayı aldığınız durumlarda aşağıda yer alan çözümü uygulayarak kolay bir şekilde mevcut sorunu giderebilirsiniz. 

Snapchat, Müzik Çalarken Video Kaydetmenizi Sağlıyor! 

Snapchat’te Fotoğraflardan İstenmeyen Nesneler nasıl kaldırılır?

Son dönemlerin en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi olan Snapchat zaman zaman kullanıcıların uygulamaya erişiminde sorun yaşanmasına neden olabiliyor. Bu tip durumlarda kullanıcıların alternatif çözümleri denemesi uygun bir çözüm bulunmasını sağladığı gibi eğer siz de üçüncü parti bir uygulamayla erişmeye çalışıyorsunuz hatası alıyorsanız aşağıda yer alan çözümü kullanabilirsiniz.

Snapchat’e üçüncü parti bir uygulamayla erişmeye çalışıyorsunuz hatası ve çözümü

İlk dönemlerde sadece Android işletim sisteminde görülmeye başlanan hata mesajı, kısa süre içerisinde iOS işletim sisteminin bulunduğu cihazlarda da görüntülendi. Bu açıdan mevcut hatanın tüm işletim sistemlerinde görüldüğünü söylemek mümkün.

Hatanın alınmasının en önemli sebebi ise telefona yüklenen farklı bir Snapchat uygulaması. Özellikle uygulamaların farklı versiyonları ya da uygulamaya yönelik olarak geliştirilen araçlar tercih ediliyorsa, bu tip hatalar sıklıkla görüntülenebiliyor. Bu hatanın çözülebilmesi adına yapılması gereken ilk işlem ise kullanıcıların bu diğer araçları telefonundan silmesi.

Araçlar silindikten sonra ise uygulama normal bir şekilde kullanılabilir. Fakat yine de hata alınıyorsa Snapchat uygulamasının silinerek uygulama mağazasından en güncel versiyonunun indirilmesi, sorunsuz kullanım için yeterli. Eğer telefonunuzdan sildiğiniz araçları yeniden kullanmak istiyorsanız, indirebilir ve Snapchat tarafından hata mesajı yayınlanana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Snapkeep ile Snapchat Fotoğraf ve Videolarını Kaydedin

İlgili uygulamalar
Snapchat'te arkadaş listesinin tamamını nasıl görüntülenir?