ASUS Republic of Gamers, yeni oyuncu kulaklığı Theta Electret’i duyurdu - Haberler - indir.com

ASUS Republic of Gamers, yeni oyuncu kulaklığı Theta Electret’i duyurdu

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 35 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-02-20 18:46:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Teknoloji

Oyuncuların ve müzik dinlemeyi sevenlerin en önemli ihtiyaçlarından biri kulaklıktır. Profesyonel düzeyde bir oyun oynamak isterseniz sizde ilk olarak satın alacağınız ürünlerden biri kulaklıklardır. ASUS bu konuda oyuncuların yanında oluyor ve oyunculara eşsiz bir kulaklık modeli sunuyor. ASUS Republic of Gamers (ROG), derin sesleri seven oyun ve müzik tutkunları için ASUS Essence hava geçirmez neodim bass ve elektret sürücülerine sahip son teknoloji bir oyun kulaklığı olan Theta Electret'i duyurdu. 2019 iF Ürün Tasarımı ödülünün sahibi olan ROG Theta Electret, olağanüstü kaliteye ve ergonomik bir tasarıma sahip olmasıyla göze çarpıyor. PC, Mac, oyun konsolları, Nintendo Switch ve cep telefonları gibi birçok platformu destekleyen ROG Theta Electret, DAC ve amplifikatörlerle eşleştirilebilir yapısıyla, müzik, film ve oyunların keyfini yüksek ses kalitesiyle çıkartmaya imkan tanıyor.

14 inçlik oyuncu bilgisayarı Asus ROG Zephyrus G14 özellikleri14 inçlik oyuncu bilgisayarı Asus ROG Zephyrus G14 özellikleri

Gerçek bir ses ve gerçek oyun deneyimi

Hem ses tutkunları hem de oyuncular için tasarlanan ROG Theta Electret, sağlam, yüksek kaliteli bir tasarımda olağanüstü ses ve mükemmel oyun deneyimi sunuyor. Elektret sürücü teknolojisi, özellikle yüksek ve orta frekans aralığında gerçekçi ses kalitesi sağlıyor. Kulaklık, oyun oynarken veya müzik dinlerken saf, yüksek çözünürlüklü ses için, yüksek kaliteli bir DAC veya amplifikatörle eşleştirilebiliyor. ROG Theta Electret, her elektret sürücüsünü, optimize edilmiş bas sunmak için hava geçirmez bir hazne tasarımına sahip bağımsız bir ASUS Essence neodimyum sürücüyle birleştiriyor. Ayrıca, yüksek kaliteli ses sinyali sağlayan gümüş kaplı bakır tel, elektret sürücüyü özellikle yüksek frekans aralıklarında yüksek netlik ve görüntüleme ile yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunmak için uygun bir altyapı sağlıyor.

ROG Theta Electret, daha saf ve daha net ses için frekans aralıkları arasındaki paraziti azaltan sinyal yönlendirme teknolojisini kullanan özel olarak ayarlanmış bir boom mikrofona sahiptir. Kulaklık, Discord ve TeamSpeak dahil olmak üzere önde gelen iletişim uygulamaları tarafından onaylanmasıyla göze çarpıyor.

Uzun süreli kullanımda üstün konfor

Uzun süreli kullanım için son derece konforlu olan ROG Theta Electret adlı ürün, müzik severlerin ve oyuncuların en iyi parçalarından biri olacak. Hem ROG Hybrid hem de %100 protein deri kulak yastıklarıyla birlikte gelen ROG Theta Electret, ve kullanıcıların kulaklığı konfor tercihlerine göre uyarlamasını sağlıyor. ROG Hybrid kulak yastıkları, oyuncuların uzun oyun seansları sırasında serin kalmasına yardımcı olmak için ısıyı %25'e kadar azaltan hızlı soğutma kumaşı içeriyor. Her iki kulak yastığı seti, oyuncuların yorgunluk veya aşırı ısınma olmadan uzun süre oynamalarına imkân tanıyor ve mükemmel konfor ve ses yalıtımı sağlıyor. Kulak yastıkları sıkı ve rahat bir şekilde yerinde duran D şeklinde bir tasarıma sahip.

ROG Theta Electret ayrıca gözlük takan kullanıcılar için gelişmiş konfor sunuyor. Kulaklık yastığının diğer alanlarından daha yumuşak olan bir bölümü, gözlük gövdesi üzerindeki basıncı azaltan bir kanal oluşturuyor. ROG Theta Electret, uzun oyun ve dinleme seansları sırasında konforu daha da artırmak için ısı yayan alüminyum alaşımlı kulak kapağı kapaklarına sahip. Dünyanın elektret ve neodimyum bas sürücülü ilk elektret oyun kulaklığı, optimize edilmiş bas ile olağanüstü gerçekçi ses deneyimi sunan ROG Theta Electret adlı kulaklık eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlar. 


ASUS, Dual GeForce RTX 2070 MINI ekran kartını duyurduASUS, Dual GeForce RTX 2070 MINI ekran kartını duyurdu
ASUS VivoBook S14 teknik özellikleriASUS VivoBook S14 teknik özellikleri
Corsair ve ASUS'tan dev ortaklıkCorsair ve ASUS'tan dev ortaklık

PAYLAŞ