Realme Buds Air geliyor! - Haberler - indir.com

Realme Buds Air geliyor!

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 40 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-02-19 20:31:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Donanım

2018 yılında resmi olarak kurulan Realme, en iyi performans ve yüksek kalitede akıllı telefonlar üretmek adına çeşitli çalışmalar yapmak adına ilerleme kat ediyor. Türkiye pazarında da adından söz ettiren Realme, yeni ürününü teknoloji severler ile buluşturmak adına hazırlanıyor. Markanın bu sefer ki ürünü kulaklık. Realme Buds Air adlı ürün, sarı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Söz konusu bu cihaz Mart ayı itibariyle kullanıcılarla buluşacak. 

Hindistan pazarının ardından Türkiye pazarında da başarılı bir yükseliş yakalayan genç teknoloji markası Realme’nin geçtiğimiz aylardan itibaren ülkemizde satışa sunduğu Realme XT, Realme 5i, Realme 5 Pro ve Realme C2 modelinden sonra hangi ürünü piyasaya sunacağı belli oldu. Marka bu kez merakla beklenen kablosuz kulaklık modeli, Realme Buds Air’i Mart ayında tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Akıllı cihaz üreticileri kullanıcılarının profesyonel bir kullanım elde etmesi adına çeşitli ürünler üreterek gelişim sağlıyor. Bu destekleyici ürünlerden biri olan kulaklıklar neredeyse artık oldukça popüler oldu. Realme'de kendi kulaklık modelini geliştirerek kullanıcılarının karşısına çıkacak. 

Realme X50 Pro AnTuTu testinde adeta rekor kırdı!Realme X50 Pro AnTuTu testinde adeta rekor kırdı!

Kullanıcıları kablo karmaşasından kurtaracak olan Realme Buds Air, son derece kaliteli bir müzik dinleme keyfi sunuyor. Kablosuz kullanımı bir üst seviye çıkaran özel olarak hazırlanmış R1 çipi, Bluetooth 5.0 ile birlikte, çok daha uzun bir pil ömrü, akıllı erişim tuşları ile kulaklık ve telefon arasında anında ve kesintisiz bir bağlantı sağlıyor.

Realme Buds Air, çift kanallı işletim sistemine sahip

Gerçek zamanlı çift kanallı iletim ile Realme Buds Air, kulak içi kulaklıkların her biri, birbirinden bağımsız çalıştırarak olağanüstü bir müzik deneyimi sunuyor. Oyun ve video oynatma, gecikme süresini % 51 azaltan Oyun Modu görseller ve sesler arasında mükemmel bir senkronizasyon sağlıyor. Bunun yanı sıra Realme Buds Air, uzman akustik ekibi tarafından hazırlanan, özel yapım DDB (Dinamik Bas Desteği) sistemini içerisinde barındırıyor. Ekip, sürükleyici bir film ve müzik deneyimi için binlerce testin ardından bas seslere daha fazla boyut ve dinamizm kazandıracak bu özelliği ürüne ekliyor ve 12 mm yüksek bas performansı ile Realme Buds Air kablosuz kulaklıklarda sınıf atlıyor.

Realme Buds Air, 17 saat pil kullanımı sağlıyor

Realme Buds Air, kullanıcıların tüm kablolardan kurtarmak adına wireless deneyimi yaşatacak. Kulak içi yapıda tasarlanan bu kulaklıkları şarj etmek için içerisinde bulunan kutuyu 10W kablosuz şarj cihazına yerleştirmeniz yeterlidir. İsteğe göre kullanıcılar Type- C şarj kablosu da kullanabilir. Kasanın ön tarafında bulunan LED ışıklar ise size gerçek zamanlı şarj durumunu gösteriyor. 17 saatlik pil ömrü sunan kulaklığın pil durumunu ise telefondaki uygulamadan görebileceksiniz.

Realme Buds Air, aramaları cevaplamak, sonlandırmak, müzik değiştirmek, ses asistanını başlatmak ve bir dokunuşla performans moduna girmek, çıkmak için kullanılabilen akıllı dokunma işlemini destekliyor. Realme Buds Air, tek bir düğme ile telefonunuzla eşleştirilebiliyor ve eşleştirildiğinde, kılıf kapağını her açtığınızda, Realme Buds Air, telefonunuzu anında tanıyarak müzik deneyimini başlatıyor. Kulak içi tanıma teknolojisi ile sensörler aracılığı ile Relame Buds Air kullanımda olup olmadığını anlayıp, kulağınızdan çıkardığınız anda kendi kendine müzik deneyimini durduruyor, geri taktığınızda ise keyif kaldığı yerden devam ediyor. Aynı tuş ile sesli asistanınıza bağlanıp müziğin yanı sıra aramalarınızı, ses ayarlarını ve hava durumu gibi bilgi sağlayıcılarını kontrol edebiliyorsunuz.


Realme akıllı televizyon pazarına giriyorRealme akıllı televizyon pazarına giriyor
Realme 5i Türkiye fiyatı belli oldu!Realme 5i Türkiye fiyatı belli oldu!
Resmi olarak tanıtılan Realme C3'ün teknik özellikleriResmi olarak tanıtılan Realme C3'ün teknik özellikleri

PAYLAŞ