Mobil Dünya Kongresi 2020'nin en iyi telefonu OnePlus 7T Pro seçildi - Haberler - indir.com

Mobil Dünya Kongresi 2020'nin en iyi telefonu OnePlus 7T Pro seçildi

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 31 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-02-27 14:31:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Teknoloji

Corona virüs salgını tüm dünyaya bulaşmış olmasa da korku salmayı başardı. Salgın nedeniyle teknoloji dünyasında bir takım olumsuz olaylar oldu. Corona virüsünün yayılma ihtimalinin olması nedeniyle iptal edilen Mobil Dünya Kongresi 2020'nin en iyi akıllı cep telefonu açıklandı. Geliştirici şirket OnePlus kurucusu ve CEO'su Pete Lau söz konusu bu cihazın OnePlus 7T Pro olduğunu aktardı. 20'den daha fazla şirketin corona virüsünün bulaşıcı olması nedeniyle Mobil Dünya Kongresi'ne katılmayacağını açıklamasının ardından GSMA, MWC 2020'nin iptal edildiğini duyurmak zorunda kalmıştı.

OnePlus 7T Pro Tanıtıldı: Özellikleri ve FiyatıOnePlus 7T Pro Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

Teknolojik açıdan önemli bir değerlendirme yapıldı

Mobil Dünya Kongresi 2020'nin iptal edilmesinin ardından yine de en iyi cihazların ödüllerinin verilmesine karar verildi.Bu doğrultuda gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikler daha önce duyurulduğu üzere gerçekleştirildi. Bu bilgiler ışığında OnePlus kurucusu ve CEO'su Pete Lau, OnePlus 7T Pro'nun iptal edilen Mobil Dünya Kongresi 2020'den “En İyi Akıllı Telefon” ödülünü aldığını resmi olarak açıkladı.

Jüri üyelerinin seçtiği finalist akıllı cihazlar arasında iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy Fold ve Huawei P30 Pro vardı, ancak ödülü almaya OnePlus 7T Pro hak kazandı. Bir GSMA yöntecisi ise konuyla ilgili olarak: "Sınıfının önde gelen işlemci hızı, hızlı şarj süresi ve mükemmel yazılımı ile teknoloji olarak neredeyse eşsiz." şeklinde açıklama yaparken, geçtiğimiz yıl bu ödülü Huawei Mate 20 Pro'nun aldığının da altını çizmek gerekiyor.


OnePlus 7T Pro'nun ilk görüntüleri ortaya çıktıOnePlus 7T Pro'nun ilk görüntüleri ortaya çıktı
OnePlus 7T Pro özellikleri ve fiyatı belli olduOnePlus 7T Pro özellikleri ve fiyatı belli oldu

PAYLAŞ