2023’te Netflix’te yayınlanacak yeni bir gerilim dizisi geliyor. Eski adı Hunting Dogs olan şimdi ise yeni adıyla önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan Bloodhounds, Güney Koreli yönetmen Jason Kim tarafından yazılıp yönetildi. Ayrıca bu dizi Jason Kim’in dördüncü kez bir proje yazıp yönettiği bir yapımdır ve bu yapım Kim’in ilk Netflix projesidir. 

yeni netflix dizisi bloodhounds buyuk bir cikis yapacak

Bloodhounds Konusu

 Bloodhounds dizisi, borç bataklığına düşen ve bu durumdan kurtulmak için ellerinden geleni en iyi şekilde yapmaya ve canla başla mücadele etmeye çalışan üç adamın aksiyon dolu macerasını konu alan bir gerilim ve dram yapımıdır.  Ayrıca bu dizi Jung Chan’ın ”Hunting Dogs” adlı webtoonundan uyarlanmıştır. 

Bloodhounds Karakterleri 

 Woo Do Hwan dizide, borçlarını kapatmak için tefecilerin bulunduğu ortamlara yani onların dünyasına giren Gun Woo’yu canlandırmaktadır. Bir zamanlar ‘Yılın Çaylağı’ ödülünü kazanan ve gelecek vaat eden bir boksördü. Ancak Bay Choi (Heo Joon Heo) ile tanıştıktan sonra kariyerine koruma olarak devam eder. 

 Lee Sang Yi dizide, aynı Gun Woo gibi boksörken ona rakip olur ve tanışırlar. Bu olayların sonunda onunla çalışmaya başlayan Woo Jin rolünü üstlenmektedir. Günlük taksit konusunda birtakım tecrübesi olan Woo Jin, özel kredi işlerinde anlamayan arkadaşı Gun Woo’ya yardım eder.

 Park Sung Woong dizide, Bay Choi ile gerilimi bol olan bir kavgaya giren ve yalnızca paraya değer veren acımasız bir tefeci olan Myeong Gil karakterini canlandırmaktadır.

 Heo Joon Ho dizide, özel kredi sektöründe bir zamanlar efsane olarak bilinen fakat şu anda hasta ve durumu olmayan insanlara faiz yüklemeden borç veren Bay Choi karakterini canlandırmaktadır. 

 Ayrıca Lee Do Hyun ve Kwak Dong Yeon dizi teklifini geri çevirerek oyuncu kadrosuna dahil olmadılar. 

 Dizinin toplam sekiz bölüm oluşuyor ve her bölüm bir saat sürecek. Dizinin şu anda çıkış tarihinin belli olmadığı ancak 2023 haziran ayında ön gösterim yapılacağı bekleniyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir