Çin yayın platformu NimoTV, Gaming İstanbul ile ülkemize giriş yapıyor - Haberler - indir.com

Çin yayın platformu NimoTV, Gaming İstanbul ile ülkemize giriş yapıyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 50 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-01-27 16:02:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Teknoloji

Dünya genelinde 10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Çin’in dev oyun yayın platformu Nimo TV ilk defa Gaming İstanbul’da yer alacak. Ülkemizde bulunmayan ancak Türkiye pazarına Gaming İstanbul ile giriş yapacak. Çin’de kullanıcılar tarafında popüler olarak tercih edilen ve canlı yayın platformu Nimo, Tencent’in ortak olduğu Huya şirketi adı altında yer alıyor. Nimo TV, ana sahne ile beraber Influencer Lounge ve giriş bilekliği ile beraber sponsoru olduğu Gaming İstanbul’da Türk kullanıcıları ile buluşacak. Nimo TV’nin Türkiye pazarı Gaming İstanbul ile başlayacak ve ülkemizde çeşitli faaliyetler gösterecek.

Nimo TV ülkemize giriş yapmaya hazırlanıyor

GIST 2019 Etkinliği Gaming İstanbul'da GerçekleşecekGIST 2019 Etkinliği Gaming İstanbul'da Gerçekleşecek

Nimo TV CEO’su Fee Liu: ‘Türkiye’de 30 milyondan fazla oyuncu var, dolayısıyla burası bizim için çok önemli bir pazar. Kullanıcılarımızla ilk kez Gaming İstanbul gibi önemli bir fuarda buluşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dünyada desteklediğimiz birçok girişim gibi Türkiye’nin oyun sektöründe bulunan farklı firmalarıyla da birlikte çalışarak hem oyun hem espor sektörüne katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en profesyonel espor yarışmalarını ve canlı yayın platformunu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu konuda attığımız ilk somut adım olan LoL Partnerlik, Dark Passage, Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe, Galakticos, İstanbul Wild Cats, 5 Ronin, Royal Youths ve Aurora işbirliği anlaşmalarımızı resmi olarak Gaming İstanbul’da açıklayacağız. Bu önemli fuarın sponsorları arasında bulunmaktan da gurur duyuyoruz.’ Sözlerini dile getirdi.

Gaming İstanbul’un ana sahnesinde Nimo TV tarafından gerçekleştirilecek olan 32 kişiden oluşacak toplam 8 takım PUBG Mobile ve 40 kişiden oluşacak 8 takım ise Mobile Legends turnuvalarında yarışacaklar. Bu yarış Nimo TV’den canlı yayınlanacak ve turnuvaya ziyaretçilerde katılabilecek. Diğer yandan PS4 ve iPad gibi hediyeler de canlı yayınlarda verilecek.


Gaming İstanbul'da Mount Blade II sürpriziGaming İstanbul'da Mount Blade II sürprizi
Gaming İstanbul için geri sayım başladıGaming İstanbul için geri sayım başladı

PAYLAŞ