Xiaomi Mi Watch Lite'ın tasarımı ortaya çıktı - Haberler - indir.com

Xiaomi Mi Watch Lite'ın tasarımı ortaya çıktı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 29 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-28 15:30:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Akıllı Telefonlar

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi, yakın bir tarihte Mi Watch Lite adlı akıllı saatini kullanıcılar ile buluşturmak üzere piyasaya sürmeye hazırlanırken, cihazın tasarımı ve teknik detayları da gün yüzüne çıktı.

ABD Federal İletişim Komisyonu'nun (FCC) veritabanında, Çinli firma Xiaomi'nin piyasaya sürmeye hazırlandığı Mi Watch Lite hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Akıllı saat bazı pazarlarda Redmi markası altında satışa sunulabilir.

Yeni Xiaomi Mi Redmi K30S tanıtıldıYeni Xiaomi Mi Redmi K30S tanıtıldı

Yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor

Xiaomi Mi Watch Lite'ın 1.41 inçlik dokunmatik bir ekran ile donatılacağı belirtiliyor. Akıllı saatin mevcut aydınlatma koşullarına bağlı olarak ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlama işlevinden de bahsedildiğini belirtmek gerekiyor. Bluetooth 5.1 kablosuz iletişim sayesinde akıllı saat, Android ve iOS işletim sistemlerini çalıştıran akıllı telefonlarla iletişim kurabilecek. Ayrıca cihaz bir GPS alıcısı da içerecek.

Xiaomi Mi Watch Lite, kalp atış hızındaki (HR) değişiklikleri günün her saatinde kayıt altına alabilecek. Ayrıca cihazın 50 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olacağını da belirtelim. 230 mAh kapasiteli bir pil ile geleceği belirtlien akıllı saatin, çeşitli spor modları da sunacak. Son olarak cihazın FCC sertifikası almasının, Xiaomi Mi Watch Lite'ın çok yakında ticari pazarlarda görücüye çıkacağı anlamı taşıdığını söylemek mümkün.PAYLAŞ