HBO'nun en beğenilen dizileri artık BluTv'de - Haberler - indir.com

HBO'nun en beğenilen dizileri artık BluTv'de

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 7 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-05-27 23:01:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Teknoloji

Türkiye'nin en sevilen dijital platformu BluTV, zengin içeriklerine HBO’nun tüm dünyada milyonlarca kişiyi ekrana kilitleyen dizilerini de dahil etti.

Orijinal içerikleriyle dikkat çeken BluTV, yurt dışında beğenilen projeleri de izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda yeni bir adım atan platform içerik kütüphanesini dünyanın sevilen yapımlarıyla genişletecek. Kullanıcılarına daha fazla içerik sunmak için harekete geçen BluTV,  HBO’nun beğenilen dizilerini de bünyesinde dahil etti. Game of Thrones,Westworld, Entourage, Sex and the City, The Sopranos gibi dünya çapında milyonlarca kişinin tutkunu olduğu HBO yapımı diziler artık BluTV’de de izleyicilerle buluşuyor. True Detective, The Leftovers, Chernobyl ve Six Feet Under gibi popüler HBO dizileri de tüm bölümleriyle yakında BluTV’de yerini alacak.

Milyonların hayran olduğu HBO dizileri BluTV’de

Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadele eden 9 soylu ailenin taht oyunlarını ve düşmanlıklarını anlatan Game of Thrones, tüm sezonlarıyla BluTV’de yerini alıyor. Yapay zekaların kullanıldığı bir eğlence parkında bir grup robotun bilinç kazanması ve ardından yaşananları konu alan Westworld, son 10 yılın en eğlenceli dizileri arasında görülen Entourage, milyonlarca kadının tutkunu olduğu efsanevi dizi Sex and the City ve İtalyan-Amerikan mafya ailesi olan Soprano ailesini konu alan televizyon efsanelerinden olan The Sopranos BluTV’den izlenebilecek.

Film, Dizi Bulma ve Abonelik Yönetme Uygulamaları

True Detective, The Leftovers ve fazlası tüm bölümleriyle yakında BluTV’de

Her sezon farklı cinayet ve polis soruşturmasıyla birlikte polislerin sırlarla dolu kişisel hayatlarına odaklanan True Detective ve dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolduktan üç yıl sonra geri kalan bir grup insanın hikayesini anlatan The Leftovers BluTV’de yayına girmeye hazırlanıyor. Cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarını anlatan Six Feet Under ve insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketlerden olan Ukrayna’daki Çernobil nükleer santralindeki patlamayı ve yaşananları anlatan Chernobyl gibi başarılı yapımlar yakında tüm bölümleriyle BluTV’de yayına girecek.
İlgili uygulamalar

PAYLAŞ