The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz oldu - Haberler - indir.com

The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz oldu

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 21 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-11-02 19:15:03
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Oyun

Ücretsiz oyun denildiğinde ilk akla gelen her hafta oyunculara bir oyunu ücretsiz olarak sunan ve indirimler ile oyuncuları sevindiren Epic Games olsa da, Steam de kullanıcıları kendine çekmek için fırsatları artırmaya başladı. The Sims 4 sadece iki gün boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilir. Eğer oyunu almak gibi bir niyetiniz varsa bu iki günlük bir süreç içerisinde oyunu indirip oynayabilir ve alıp almayacağınıza karar vermeniz de kolaylaşabilir. 

İndirimli fiyatı 69,99 TL olan The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz 

Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen bu oyun, Electronic Arts tarafından 2014 yılında yayınlanmıştı. The Sims 4, başta PC olmak üzere Xbox One ve MacOS gibi geniş platform desteğine sayesinde beğenileri toplamayı başaran bir oyun oldu. İndirimli bir şekilde sunulan bu heyecan verici oyun, serinin önceki oyunları gibi piyasaya sürüldüğünde uzun bir süre en çok satanlar listesinden düşmedi. Sanal dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünü sonuna kadar sunmayı hedefleyen, oyunda gerçek dünyada yapmak istediğiniz şeyleri bir karakteri yöneterek yapabilme yetkisine sahip olmanız dikkat çekici bir özellik.

The Sims 4 sistem gereksinimleriThe Sims 4 sistem gereksinimleri

Aynı zamanda oyunu beğendiyseniz yüzde 75 indirimle 69,99 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz. İlk çıktığında oyunun fiyatı 279,99 TL idi. Şimdi ise yüzde 75 indirimli 69,99 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmaktadır. Hem görselleri hem de sunduğu özelliklerle beğeni kazanan bu oyunu ücretsiz olarak indirerek heyecan verici bir deneyim yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 


The Sims 4 Bundle Pack 7 Sistem GereksinimleriThe Sims 4 Bundle Pack 7 Sistem Gereksinimleri
The Sims 4 Get Together Sistem Gereksinimler!The Sims 4 Get Together Sistem Gereksinimler!
The Sıms 4 Bundle  Pack 1 sistem gereksinimleriThe Sıms 4 Bundle Pack 1 sistem gereksinimleri

PAYLAŞ