Nintendo Switch'in sızan fiyatı biraz fazla gibi

Geçtiğimiz sonbahar aylarında oyun tutkunlarına duyurulan yeni oyun konsolu Ninedo Switch hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Nintendo Switch'in fiyatının sızdırıldığı yönünde bir bilgi paylaşıldı.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 13 sn   Eklenme Zamanı : 2017-01-11 01:57:05
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Teknoloji

Geçtiğimiz sonbahar aylarında adı sıkça duyulan ve oyun severlerde büyük bir heyecan yaşatmayı başaran yeni oyun konsolu Nintendo Switch, merakla beklenmeye devam ediyor. Oyun konsoluyla alakalı olarak çıkan haberler, oyun tutkunları tarafından yakından takip ediliyor. Son olarak Nintendo Switch yeniden gündeme geldi. Bu kez, Nintendo Switch'in fiyatının sızdırıldığına yönelik bir haber yayınlandı. İlerleyen günlerde yeni bir sunumla yeniden kendisini gösterecek olan oyun konsolu ile ilgili her şey burada açığa çıkacak. Onun öncesinde sızdırılan fiyatı, oyuncular rakamı yüksek buldu.

Geçtiğimiz günlerde, herkesin merakla çıkışını beklediği yeni oyun konsolu Nintendo Switch'in, Gamespot'un İtalya şubesinde ön sipariş ile satışı başlatıldı. Bu ön sipariş sayesinde, oyun konsolunun fiyatı da ortaya çıktı. Öğrenilene göre, oyun konsolunun ön sipariş satış fiyatı 399.98 Euro olarak belirlenmiş. Bu fiyat, oyun severler tarafından beklenenden daha yüksek karşılandı. Ön sipariş fiyatının böyle olması, oyun konsolunun piyasaya sürüldüğünde fiyatın biraz daha artacağı anlamına geliyor. Resmi bir açıklama yapılamamış olması, henüz bu fiyatın kesinliğinin konuşulmasına engel oluyor. Verilen bu ön sipariş fiyatının, Gamespot'un politikası olabileceği yapılan yorumlar arasında. Kesin bir bilgi içinde, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan tanıtım bekleniyor.Daha Fazla Göster