Galaxy S8 için çıkış tarihi belli oldu!

Galaxy S8 çıkış tarihi sızdırıldı. Böylece Galaxy S8 ne zaman çıkacak sorusu da bir ölçüde cevaplanmış oldu. Merakla beklenen yeni amiral gemisi uzun süre gündemlerde olacak gibi görünüyor!
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 37 sn   Eklenme Zamanı : 2017-01-08 22:18:24
Editör : Hatice Betül Ekici
Kategori : Teknoloji

Samsung uzun yıllardır yeni telefonlarını Barselona'daki Mobile World Congress sırasında piyasaya sürüyordu. Ancak  bu yıl piyasaya çıkacak yeni amiral gemisi Galaxy S8 için bu gelenek ozulacak gibi görünüyor.

Galaxy S7 ve S7 Edge'in başarısından sonra Galaxy S8 ile Samsung çıtayı biraz daha yükseliyer. Çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış da olsa Samsung'un donanım sipariş ettiği firmalara göre 10 milyon telefon üreteceği öğrenildi. Yaklaşık olarak Mart ayında üretimine başlanacağı öngörülen Samsung'un Nisan ayında da yeni cihazını piyasaya süreceği düşünülüyor.

Samsung'un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8'in, Microsoft Continuum benzeri bir masaüstü deneyimi sunacağı ve 3D Touch gibi özellikler barındıracağı söylense de şu an için kesinleşen bir şey yok.

Samsung'un planlarına göre Galaxy S8'in üretimi Mart ayında başlayacak.

Galaxy S8 18 Nisan'da tüm tüm dünyada satışa sunulacak. İlk partide piyasaya 10 milyon adet Galaxy S8 sunulacak. Mobile World Congress ise 27 Şubat ile 2 Mart arasında gerçekleşecek.

Tedarikçiler üretim tarihini ortaya çıkardı!

Samsung bu konuda henüz resmi bir açıklama yapmış değil ama firmanın tedarikçilerinden sipariş ettiği iç donanımların sayısı 10 milton Galaxy S8 üretmek için yeterli.

Samsung Galaxy S8'i hem çok başarılı bir telefon olan S7'nin yerine konumlandıracak, hem de Note 7 nedeniyle yaşanan sorunlardan dolayı mağdur olan kullanıcıları Galaxy S8 satın almaya ikna etmek durumunda olacak.

Firmanın tüm bu sürecin hazırlığı nedeniyle telefonun çıkış tarihini 1,5 ay ileriye atmış olabileceği düşünülüyor.

 

 

 Daha Fazla Göster