Tüm Half-Life oyunları 2 aylığına ücretsiz oluyor! - Haberler - indir.com

Tüm Half-Life oyunları 2 aylığına ücretsiz oluyor!

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 38 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-01-22 16:19:03
Editör : Görkem Günay
Kategori : Oyun

Oyun tutkunlarının geçmişten günümüze kadar gelen ve en çok oynadığı oyunlardan birisi olan Half-Life serisi, bugün oldukça ses getirecek bir gelişmeyle karşımıza çıktı. Steam'de yer alan ilk Half-Life'tan Half-Life 2: Episode Two'ya kadar tüm Half-Life oyunları, 1 Nisan tarihine kadar oynaması ücretsiz hâle geldi.

Valve tarafından geliştirilen ve ilk olarak 19 Kasım 1998 tarihinde oyuncularla buluşarak bir efsanenin açılışını yapan Half-Life, seneler geçmesine rağmen oyuncular için efsane kategorisinde yer alıyor. İlk Half-Life oyunundan Half-Life 2: Episode Two'ya kadar gelen süreçte farklı oyunlarla oyun dünyasında yer edinen seri, 2020'nin mart ayında Half-Life: Alyx ile tekrar kendini hatırlatacak. 

Rockstar Steam'den kaldırılan GTA4 hakkında açıklama yaptıRockstar Steam'den kaldırılan GTA4 hakkında açıklama yaptı

Mart ayında piyasaya sürülecek olan Half-Life: Alyx'e kadar çıkan oyunları oynamamış ve arayı kapatmak isteyen oyuncuları düşünen Valve, oldukça ses getirecek bir kampanyaya imza attı. Serinin Steam'de bulunan tüm oyunları, 1 Nisan 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. 

İlk Half-Life'tan Half-Life 2: Episode Two'ya kadar tüm oyunlar ücretsiz oldu

half life

Steam üzerinde ücretsiz bir şekilde oynanabilecek bu oyunları kütüphanenize eklemek için ise ücret ödeyerek işlem yapmanız gerekiyor. Fakat 2 ay da olsa bu oyunları ücretsiz bir biçimde oynayabilmek, oyun tutkunları için ve Half-Life meraklıları için oldukça iyi bir fırsat.  Half-Life, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Source, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two oyunlarının ücretsiz sunulduğu sayfalara aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz oyunu yukarıdaki bağlantılara tıkladıktan sonra Oyunu Oyna butonu ile oynayabilirsiniz. 

Half-Life: Alyx ile seriye yepyeni bir soluk getirecek olan Valve'ın bu hamlesi, oyuncuları tekrar bu efsane seriye ısıtılabilir.  Bir sanal gerçeklik oyunu olacak olan Half-Life: Alyx, şu anda Steam üzerinde ön siparişe açılmış durumda. Oyunu incelemek ve 82,80 TL olan ön sipariş bedelini ödeyip oyuna avantajlı fiyattan sahip olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.


İlgili uygulamalar
Chrome OS cihazları Steam desteğine kavuşuyor!Chrome OS cihazları Steam desteğine kavuşuyor!

PAYLAŞ