Google Çeviri Artık Türkçe Görüntülü Çeviri Yapabiliyor

Google'ın iOS ve Android cihazlar için geliştirdiği Çeviri uygulaması bugün en kapsamlı güncellemesine kavuştu. Daha önce sadece 7 dilde görüntülü çeviri hizmeti sağlayan uygulamaya Türkçe dil desteği de eklendi.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 0 sn   Eklenme Zamanı : 2015-07-29 18:30:57
Editör : Hümeyra Aydınlı
Kategori : Uygulama

Google'ın iOS ve Android cihazlar için geliştirdiği Çeviri (Google Translate) uygulaması bugün en kapsamlı güncellemesine kavuştu. Daha önce sadece 7 dilde görüntülü çeviri hizmeti sağlayan uygulamaya Türkçe dil desteği de eklendi.

500 milyon'un üzerinde aktif kullanıcısı bulunan Google Çeviri ile artık yazılı metinleri cep telefonu ekranınızda anında Türkçe olarak görüntüleyebileceğiz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise; çevirmek istediğiniz yazılı metne telefonunuzun kamerasını doğrultmak.

Google Translate

Google Çeviri uygulamasını kullanmak için internet ya da mobil veri bağlantısına da ihtiyaç yok. Bu arada Türkçe ile birlikte uygulamaya 20 dil daha eklendi. Böylece Google Çeviri'nin desteklediği dil sayısı 27'ye yükseldi.

Aşağıdaki bağlantılar üzerinden Google Çeviri uygulamasını Android veya iOS yüklü cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.


İlgili uygulamalar

Daha Fazla Göster