Samsung Galaxy A06 kısa süre önce Geekbench’in veri tabanında yer almış ve telefonun gücünü MediaTek Helio G85 işlemciden alacağı görülmüştü. Güney Kore devi, Galaxy A05’i de aynı işlemciyle kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Galaxy A06 artık ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından onaylanmış durumda.

FCC’nin veri tabanında telefonun batarya kapasitesi 4885 mAh olarak görülüyor. Bunun ölçülmüş kapasite olduğunu ve 5000 mAh olarak pazarlandığını belirtmekte fayda var. Galaxy A05 de yine 5000 mAh kapasiteli batarya ile gelmişti.

FCC’ye sunulan rapor, başka bilgileri de görmeyi sağlıyor. Akıllı telefon çift bant Wi-Fi, Bluetooth ve 4G desteğiyle gelecek. Bu noktada A06’nın işlemcisinin 5G’yi desteklemediğini belirtmekte fayda var.

Samsung Galaxy A06
Samsung Galaxy A06

Samsung Galaxy A06, A05’ten Farklılaşıyor

Uzunluğu ve genişliği 167.3 x 77.31 mm olan akıllı telefon, selefine göre biraz daha kısa ve dar olacak. Bu da iki telefon arasındaki ilk somut farka işaret ediyor. Kalınlığı hakkında ise bir bilgi yok.

Galaxy A06 hakkında bilinenler şu an için sınırlı durumda. Fakat sertifika sürecinde olan telefon hakkında önümüzdeki dönemde yeni bilgiler gelmesi söz konusu.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir