Pubg Battlegrounds 16.2 güncellemesi artık tüm platformlarda yayında. En son güncelleme, yeni taktik teçhizat, yeni Survivor Pass’ler, düzenli maç rotasyonları ve daha fazlasını getiriyor.

Survivor Pass – Punk Wave: Yeni Survivor Pass: Punk Wave sonunda geldi (yeni bir kullanıcı arayüzü ile) Görevleri tamamlayarak ve ödüller toplayarak savaş alanlarındaki en ateşli yıldız olun. Ancak, daha iyi bir Survivor Pass deneyimi için bazı denge ayarlamaları ve genel UI/UI iyileştirmeleri yapıldı.

Pubg Battlegrounds güncelleme notları

-Hayatta Kalma Ustalığı/Silah Ustalığı XP’sini Survivor Pass XP’sinden ayırabilmek için Survivor Pass XP’si artık Pass XP’si olarak belirtilecek.

-Pass XP’si kazanmak için gün başına maksimum oyun süresi: 6 saat → 8 saat

-Gün başına alınabilecek maksimum Pass XP’si: 7200 Pass XP’si → 9600 pass XP’si

-Bu, görevlerden alınan Pass XP’si ödüllerini etkilemez.

Yeni Taktiksel Teçhizat: Güncelleme 16.2 yeni bir Taktiksel Teçhizat olan Taktiksel Paket ve Tespit Dürbünü ile başlıyor!

-Bu Taktiksel Teçhizat neredeyse her çeşit eşyayı saklayabilir ve daha önce oyunda görülmemiş yeni ve eşsiz oyun stilleri ile karşınıza çıkabilir.

Tespit Dürbünü özel bir dürbün seti olan yeni bir orta menzilli keşif Taktik Teçhizatıdır! Oyuncuların rakip rakipleri gözetlemelerine ve işaretlemelerine yardımcı olacak ve aynı zamanda ekiplerle sözsüz iletişim kurmaya olanak tanıyacak.

PUBG: Mobile mi PUBG: New State mi daha iyi?

Harita Servisi: 16.2 ile birlikte, bu güncellemenin normal maç rotasyonunda Sanhok’un yerini Haven alacağı için harita rotasyonları bir düzenlemeden geçecek. Endüstri adası Haven’ın dönüşünde yeni eklenen botlarla, düşman oyuncularla ve Pillar ile savaşmaya hazır olun!

-Normal Maç: Erangel/Miramar/Taego/Karakin/Haven

-Dereceli Maç: Erangel/Miramar/Taego

PUBG MOBILE, MMO devi Warframe ile iş birliğini duyurdu

Pubg Mobile 5. Yıldönümü: Oyuncular artık normal maçlarda beş yaşındaki Erangel ve Taego için çeşitli dekorasyonların yanı sıra ana lobide PUBG’nin 5. yıl dönümü için özel dekorasyonlar görecekler. Arka planda doğum günü müziği dinleyecekler.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? PUBG oyuncularından biriyseniz oyun hakkındaki deneyimlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Oyuna gelen yenilikleri deneyimleme fırsatı bulabildiniz mi?

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir