Oppo Reno 12 serisi globalde satışa sunulacağı daha önce açıklanmıştı. Buna ek olarak, Reno 12 Pro’nun global versiyonunun özellikleri internete sızdırılmış ve farklı bir işlemciyle geleceği ortaya çıkmıştı.

Görünen o ki, Reno 12 F hem 4G hem de 5G versiyonlarla uluslararası arenada yerini alacak. Yeni sızıntı sayesinde her iki versiyonun da özelliklerini görmek mümkün durumda.

Reno 12 F 4G gücünü Qualcomm Snapdragon 680 işlemciden alacak. 5G versiyonu ise MediaTek Dimensity 6300 işlemciye sahip olacak. İki versiyonda 50 megapiksel çözünürlüklü OmniVision OV50D ana kameraya ve sensöre sahip olacak. 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel sensör sistemi tamamlamaya yardımcı olacak.

Oppo Reno 12 F’in 4G ve 5G Versiyonlarının Özellikleri Sızdırıldı
Oppo Reno 12 F’in 4G ve 5G Versiyonlarının Özellikleri Sızdırıldı

Oppo Reno 12 F, 32 Megapiksel Ön Kamerayla Geliyor

Ön kamera 32 megapiksel çözünürlüklü Sony IMX615 sensöre sahip. Hem 4G hem de 5G modellerinin kameraların birinin etrafında halka LED flaş yer alırken, NFC desteği yalnızca 5G modelde sunuluyor.

Reno 12 F için yeşil, turuncu ve gri olmak üzere üç renk seçeneği mevcut olacak. 4G versiyonun Güney Doğu Asya fiyatının 300 dolar civarında olması diğer sızıntılar arasında.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir