Facebook profil çözücü Fecoder uygulamasının yapımcısı şimdi de Fengel adını verdiği Chrome eklentisini yayınladı. Ücretsiz olarak kullanılabilen Fengel sayesinde bir kişi sizi Facebook’ta engellese bile profil fotoğrafına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Temel olarak 2 basit işlevi bir arada sunan Fengel, kolay kullanılabilir olması ile dikkat çekiyor. Uygulama ile Facebook’a giriş yapmadan kişilerin Profil Fotoğraflarını kapalı olsa dahi görebildiğiniz gibi ayrıca ise sizi engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına da erişebiliyorsunuz.

Facebook’a üye olmadan fotoğraf görüntülemek istediğinizde; Profil fotoğrafını görüntülemek istediğiniz kişinin sayfasına girdikten sonra Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesinde çıkan ‘F‘ butonuna ve ardından da ‘Fotoğrafı Aç‘ seçeneğine tıklamanız yeterli oluyor.

Sizi engelleyen kişinin fotoğrafını görüntülemek istediğinizde; İlgili kişinin Facebook sayfasına giderek aynı işlemleri yapmak suretiyle kişinin profil fotoğrafını görebildiğiniz gibi bu sayede kişinin sizi engellediğini anlayabiliyorsunuz.

Kısaca Fengel, Facebook’ta engellendiğiniz ya da kişinin kendi profilini gizlediği durumlarda karşımıza çıkan ‘Bu içeriğe şu anda erişilemiyor‘ hata sayfasını aşarak, kişinin profil fotoğrafını görmenizi sağlayan tek uygulamadır.

Fengel‘i aşağıdaki bağlantı aracılığıyla indirerek Google Chrome internet tarayıcınıza kurabilirsiniz. Ayrıca ”Fengel Chrome Eklentisi Nasıl Kullanılır?” videosunu izleyerek, uygulamanın kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir