Temel ihtiyaçları karşılayacak düzeyde özelliklere sahip telefon modellerinden Vivo Y15s Türkiye’de satışa sunuluyor. Model özellikle uygun fiyatlı olarak sunulacak. Türkiye’de resmi olarak yer alan BBK firmalarından Vivo, ürün çeşitliliğini her geçen gün büyütüyor.

Türkiye’de telefon fabrikası olan şirket, Vivo Y15s modelini mart ayı içerisinde raflarda yerini alacağı duyuruldu. Şu an için Türkiye fiyatı net olarak belirtilmeyen telefon için Vivo Türkiye’den gelen resmi açıklama şu şekilde:

12 1

“vivo Y15s modeli, 1600 x 720 HD+ çözünürlüğe sahip 6,51 inçlik 20:9 oranındaki ekranı ile sizleri karşılıyor. Halo FullView ekranı ile hem videolar hem de oyunlar için geniş ve çarpıcı bir görüntü deneyimi yaşatıyor. “ Helio P35 işlemciye sahip Y15s, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile geliyor. 1 TB’a kadar genişletebileceğiniz kapasite alanına sahip olmasıyla değerli anılarınızı her zaman ulaşılabilir kılarken; çift SIM kart özelliği sayesinde de hayatı tam kapasiteyle yaşamanızı sağlıyor. Yapay zekaya sahip 13 ve 2 MP’lik çift arka kamera sistemi sayesinde Panorama, Portre, Canlı Fotoğraf ve daha birçok gündelik çekimlerinizi profesyonel hale getirebilecek özellikleri içerisinde barındırıyor. 3 boyutlu bir arka kapak tasarımına sahip bu zarif telefon, 8,28 mm’lik ince gövdesinde 5000 mAh değerinde büyük bir pil barındırıyor. 179 gr’lık bu hafif teknoloji sizlere rahat bir tutuş sağlamasının yanı sıra daha uzun bir kullanım süresi ile yaşamın tüm güzelliklerini her zaman ulaşılabilir kılıyor. Tropik okyanustan ilham alınarak tasarlanan Y15s’in çarpıcı renk seçenekleri ile özgün bir tarz sunuyor.” 

Pixel 6A, 6 GB RAM ile geliyor

Türkiye’de iki farklı renk seçeneği ile yer alacak olan telefon, damla çentikli standart bir tasarımla geliyor. 

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir