Bugün kahve severler için heyecan verici bir haber aktarıldı. iOS ve Android platformlarında kullanılabilecek olan yerli bir girişim Frink, kullanıcıların sınırsız bir şekilde kahve almaları ile adından söz ettiriyor. Kahve tutkunları ile kahve mağazalarını bir araya getiren bu kaliteli uygulama sayesinde kullanıcıları ister sütlü isterlerse de sütsüz kahve siparişi yapabilirler. 

Huawei’nin yeni ürünleri Türkiye’de yerini aldı

Kullanıcılar Frink platformundan diledikleri zaman kahve satın alabilirler. Elbette ki kullanıcılar bu kahveleri sadece anlaşmalı olunan kahve noktalarından alabilirler. Kişiler diledikleri uzaklıktan istedikleri zaman kahve dükkanlarından sipariş verebilirler. Kullanıcıların ilk olarak bu uygulamayı mobil cihazlarına indirmesi gerekir. GSM numarasıyla kolaylıkla hesap oluşturmak mümkündür. Daha sonrasında ise üyelik paketi seçilebilir. 

Bu işlemlerin ardından kullanıcılar istedikleri şekilde kahve seçimlerini yaparak siparişlerini hızla oluşturabilirler. Kullanıcılar siparişlerini QR kod ile alabilirler. Şu an için söz konusu bu servis tüm Kahve Dünyası, Baylan ve Coffy mağazalarında kullanılabiliyor. Uygulamadan hizmet almak için aylık olarak 189 TL yıllık olarak ise 1.890 TL. ödeme yapılması gerekiyor. Üyelik oluşturan kişiler daha sonra kolaylıkla bu üyeliklerini iptal edebilirler. 

Frink’e abonelik ücreti nasıl ödeniyor?

Uygulamaya ödenmesi gereken ücretler uygulamaya tanımlı olan kredi kartları üzerinden kolaylıkla ödenebiliyor. Kullanıcılar arkadaşlarını da uygulamaya davet etmeleri halinde 20 TL kazanabiliyorlar. Söz konusu bu hizmetin gelecek günler içerisinde farklı kahve noktalarında da kullanılma ihtimali vardır. Uygulamanın iOS ve Android sürümlerini indirerek kullanabilirsiniz. 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir