Kullanıcıların muhtemel olarak silebileceği uygulama ve oyunları bulmalarına yardımcı olmak adına Google Files, uygulamaya üç yeni filtre getirecek. 

Google, dosya yönetimi uygulamasına kullanışlı bir özellik daha getiriyor. Google Files, Android cihaz kullanıcılarının istenmediği veya kullanılmadığı uygulamaları veya oyunları daha kolay bir şekilde bulup silinmesinde yardımcı olacak üç yeni filtre sunmayı hedefliyor. 

Acer Predator Helios 300 piyasaya çıktı

Google Files’a üç yeni filtre geliyor

Google Files, Göz At kısmına gidip Uygulamalar seçildiğinde kullanıcılar üç yeni filtre ile karşı karşıya gelecekler. Kullanıcılar, “Büyük uygulamalar”, “Kullanılmayan uygulamalar” ve “Oyunlar” filtreleri ile uygulama ve oyunlar üzerinde daha kolay bir şekilde işlem yapabilecekler. Her filtre ayrı ayrı seçilebilecekleri gibi herhangi bir filtrenin seçilmemesi halinde bir varsayılan sıralama da gösterilecek. Yeni filtrelerin kullanılmaya başlanabilmesi için Files uygulamasının kullanıcıların hangi uygulamaları ne kadar sıklıkla kıllandığını izlemeleri için izin vermeleri gerekecek. 

2017 yılının son aylarına doğru kullanıcıların beğenisine sunulan Google Files, dosyalara göz atma, dosyaları temizleme veya silme, taşıma veya kopyalama ve P2P özelliğiyle yakın konumda yer alan kişilere dosya veya uygulama gönderme gibi özelliklere sahiptir. 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir