İlerleyen teknolojinin her alanda kendini gösterdiğine hepimiz şahit oluyoruz. Bunun bir örneği de kendi ekranlarına sahip buzdolapları olduğunu söyleyebiliriz.. Ancak Samsung bunu daha da ileriye taşımışa benziyor. İşte detaylar.

1

Yeni yılın ilk haftası başlayacak olan CES 2023 etkinliği öncesi Samsung, en yeni teknolojilerle donattığı buzdolabını tanıttı. Samsung’un bu yeni buzdolabı, video izlemek, SmartThings uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etmek, notlar yazmak, tariflere bakmak veya aile fotoğraflarını görüntülemek için kullanılabilen dev bir 32 inç dokunmatik ekrana sahip.

İleri teknolojilerle geliştirdiği buzdolabının tanıtımını gerçekleştirdi. Samsung’un yeni buzdolabının özellikle yeni nesle hitap eden pek çok özelliği var. Bu özelliklerin yeni nesil dahil herkesin ev aletlerine bakış açısını değiştireceğe benziyor. Akıllardaki soru bu teknoloji başka hangi alanlarda yeniliklere zemin hazırlamakta. Bizi neler bekliyor?  Buzdolabı video izlemek, SmartThings uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etmek, notlar yazmak, tariflere bakmak gibi günlük hayatı kolaylaştıracak pek özellik için kullanılabilen dev bir 32 inç dokunmatik ekrana sahip.

samsungun tiktok ve instagram kullanilan yeni buzdolabi duyuruldu

Bespoke Refrigerator Family Hub Plus adındaki yeni buzdolabı, 5 Ocak 2023’ten itibaren Samsung’un ABD’nin Las Vegas kentindeki CES 2023 etkinliğinde tanıtılacak. Önceki nesil buzdolapları 21.5 inç ekrana sahip iken, yeni model ise tam 32 inç ekrana sahip.

Ayrıca bu buzdolabı, Samsung TV Plus uygulaması aracılığıyla ABD’de 190’dan fazla, Güney Kore’de ise yaklaşık 80 kanal izleme imkanı sunuyor. Mutfakta televizyonu nereye koysam derdine bir son getiriyor.

Ekran portre odaklı olduğundan Instagram, TikTok ve YouTube Shorts gibi hizmetler, dikey formatlı videolar için optimize edilmiş şekilde. Kullanıcılar ayrıca Samsung’un Bespoke Atelier uygulamasını üzerinde sanat eserlerini ve tabloları ekranda görüntüleyebilecek. 

Bu Buzdolabı Google Fotoğraflar’ı Destekliyor

Bespoke Refrigerator Family Hub Plus, sahip olduğu SmartThings özelliği ile kullanıcıların ayrı bir IoT Hub’ı satın almasına gerek olmadan tam 6 SmartThings hizmeti sunuyor. Bunlar: 

  • SmartThings Energy
  • SmartThings Cooking
  • SmartThings Air Care
  • SmartThings Home Care
  • SmartThings Pet Care
  • SmartThings Clothing Care

Bu son modelle birlikte Samsung, Google Fotoğraflar için de destek eklemiş oldu, Samsung’un bundan önceki Family Hub buzdolaplarında yalnızca OneDrive entegrasyonu mevcuttu. Ayrıca Güney Koreli firma temel gıda ürünlerinin tek tıkla sipariş edilebilmesi için Amazon Your Essentials entegrasyonuna da yer verdi.

Peki siz bu buzdolabına sahip olmak ister miydiniz? En çok hangi özelliğinden dolayı bu buzdolabını almak istersiniz

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir