Play Store en iyiler listeleri her kullanıcı için kolaylık sağlamaktadır. Oyundan uygulamaya kadar her seçenekte düzenlenen bu listeler kullanıcıları daha önce başka kullanıcılar tarafından deneyimlenip en iyi puanlar alan uygulamalarla hızlıca buluşturur.

Google Play mağazasının uygulamalar bölümüne gidip en iyi listeyi görüntülerseniz, en çok satan uygulamalar listesinin özellikle oyunlarla dolu olduğunu göreceksiniz. Ayrıca oyunlar o kadar popüler ki, hem uygulamalar hem de oyunlar için en iyi çizelgeler temelde aynı. En popüler ücretsiz ve ücretli uygulamaların bir listesini almanın kolay bir yolu yoktur.

Play Store en iyiler listelerindeki oyunlar nasıl filtrelenir?

Eğer zaman kaybetmeden en iyi oyunlar listesine gitmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Sadece birkaç saniye içinde en iyi oyunları görüntülemek için https://play.google.com/store/apps/category/APPLICATION adesine gidin.

Android İçin En İyi Ücretsiz Dosya Yöneticisi Uygulamaları

En popüler listelerdeki oyunları filtreleyerek size en çok indirilen uygulamaların kusursuz bir görünümünü sunar. Bağlantı hem masaüstünde hem de cihazda çalışır. İkincisinde, filtrelenmiş görünüm uygulanmış olarak doğrudan Play Store uygulamasına açılır (veya en azından gerekir). Bağlantıyı favorilere eklediğinizden emin olun ve aşağıdaki yorumlarda aldığınız diğer harika ipuçlarını bize bildirin.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir