Türkiye’de de aktif olarak hizmet veren OPPO, ilk kez Android tablet modeli olan OPPO Pad için artık hazır durumdadır. OPPO imzalı olan ilk tablet modeli olan OPPO Pad, resmi olarak OPPO Find X5, X5 Pro ve X5 Pro Dimensity Edition telefon modelleri le yeni bir akıllı saatle ve kablosuz kulaklık modeli ile beraber 24 Şubat tarihinde öncelikle Ç,in merkezli olarak sunulacak. Konuyla ilgili olarak yapılan sızıntılara göre model yepyeni bir tasarımla sunuluyor. 

Horizon Forbidden West PS4 performansı

Üç farklı renkle kullanıcıların beğenisine sunulan ve arka kısmında da farklı desenlerin yer aldığı bu Android tablet, dikkat çeken ürünlerin başında geliyor. Teknik olarak bakmak gerekirse modelde Snapdragon 870 işlemci yer alırken aynı zamanda 6 GB RAM yer alacağı da aktarılıyor. OPPO Pad, yapılan sızıntılara göre 10,95 inç LCD panel özelliğine sahip olup ve 120 Hz yenileme hızına sahip bu ekranda 2560×1600 piksel çözünürlük özelliği sunuluyor. 

Cihazın ön kısmında 8 megapiksel selfie kameraya sahip olan Android 11 (Android 12’ye geçiş olacaktır) temelli olan bu tabletin arka kısmında ise 13 megapiksel kamera yer alıyor. 33W şarj desteğine sahip olan 8.360 mAh kapasitesinde pile sahip olacak ve en üstte 256 GB dahili depolama özelliği yer alacak. Bunun yanı sıra OPPO Pad, Dolby Atmos destekli dörtlü hoparlör özelliğine de sahip olacak. Cihazın ekranın kalem desteği bulunacak ve Türkiye’de de satışa sunulma ihtimali vardır. Fakat bunun kesin olmadığını da belirtmek gerekir. OPPO, Türkiye’de telefon fabrikası kurması ve Türkiye pazarına da çok önem vermesine rağmen yurt dışında tanıtımını gerçekleştirdiği bazı ürünleri Türkiye pazarında sunmuyor. Örnek vermek gerekirse Find X3 (Find X4 serisi çıkmadı) serisi halen Türkiye içerisinde sunulmadı. Bu anlamda ilk Android tablet gibi Find X5 serisi için de Türkiye satışına kesin gözüyle bakılmıyor. 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir