New State Mobile için Şubat güncellemesi artık Android ve iOS için kullanılabilir. Eklenti ürünü PUBG New State, oyunculara yeni Round Death oyun modunu sunuyor.

State Mobile’ın yeni Şubat güncellemesi, yeni bir Round Death oyun modu sunuyor. Artık Android ve iOS için mevcut olan güncellemeler arasında yeni bir Survivor Pass, silahlar, silah özelleştirme seçenekleri ve daha fazlası yer alıyor. İşte daha fazla ayrıntı.

New State Mobile Yeni Round Death Oyun Modu

New State Mobile Şubat Güncellemesi artık Android ve iOS için mevcut. Bu güncelleme ile takımların hayatta kalan son kişi olmak için yarıştığı bir 4v4 deneyimi olan yeni Ölüm Turu (RDM) modu geliyor. Bu güncelleme, Survivor Pass Vol. 4, yeni MP5K ve Arbalet silahları, oyun içi klan sisteminde güncellemeler ve daha fazlasını ekler. Şubat güncellemesi ile oyuna eklenen ana özellikleri aşağıda bulabilirsiniz.

PUBG: New State yayınlandı

  • Rauntlu Ölüm Oyunu: Rauntlu Ölüm Oyunu 4v4 tur tabanlı bir oyun modudur. Geleneksel ölüm oyunları modlarının aksine, oyuncular elendikten sonra haritada yeniden dirilmeyecekler. Hayatta kalan son takım, turu kazanacak. Takımlar, maçı kimin kazanacağını belirlemek için en iyi yedi seride yarışacaklar. Rauntlu Ölüm Oyununda her takım her tura, birkaç temel silahla ve  -RÖO’na özel yeni bir harita olan- Arena’nın karşı bölgelerinde başlayacak. Tipik battle royale maçlarında olduğu gibi, bir raunt başında bir Mavi Alan oluşacak ve raunt ilerledikçe kademeli olarak haritanın merkezine doğru ilerleyecektir.
  • Survivor Pass Vol. 4: Bu güncelleme ile oyuncular artık çeşitli oyun içi ödüller kazanmak için yeni Survivor Pass ile ilerleyebilecekler. Bu Survivor Pass ile oyuncular, NEW STATE MOBILE‘daki silah tedariği yapan gruplardan biri olan Mayhem motorcu çetesinden Doug Bikerway’e odaklanan fraksiyon temalı çeşitli görevleri tamamlayabilirler. Hikaye görevlerini tamamlayan oyuncular Doug Bikerway görünümünü kazanabilirler.
  • Yeni Silahlar – MP5K – Arbalet: MP5K, geri tepmeyi yönetmeye yardımcı olmak için çeşitli ekipmanlarla donatılabilen, 9mm bir HMS’dir. Sessiz, uzun menzilli Arbalet artık Troi ve Erangel 2052 haritalarında belirecek.
  • Yeni Silah Özelleştirmeleri: Bu güncellemeyle, M249 silahı artık el kundağının yanına yerleştirilen ve düşman ateşinin silahı yok etmesini önleyen yeni bir kalkan eklentisi ile özelleştirilebilir. Fakat bu özelleştirme, biraz daha yavaş bir nişan hızı süresi ile sonuçlanır.
  • Klan Sistemi Düzenlemeleri: Önerilen klanlar, oyuncuların ortak ülkelerden klanlarla eşleşmesine yardımcı olmak için Klan Ustasının ülkesine odaklanacak. Oyuncular artık kendilerine en uygun olanı bulmak için bu parametreye göre klan arayabilirler. Klan Ustaları bundan böyle klan amblemlerini çeşitli semboller, arka planlar, renkler kullanarak ve ilerleyen dönemde eklenecek daha fazla seçenekle ayarlayabilirler. Bu Klan Amblemleri, “önerilen klan sayfası” kısmında ve bir klan üyesinin profil sayfalarında gösterilecektir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir