Minecraft eşya kodlarını veya diğer bir deyişle Minecraft eşya kodlarını girerek istediğiniz eşyaya kolayca ulaşın. İşinize yarayacak tüm ürün kodlarına ulaşın!

Minecraft’ta otomatik toplama nasıl yapılır?

Ünlü açık dünya oyununun eşya kodları sayesinde bu sorunu aşabilir ve istediğiniz eşyayı istediğiniz zaman alabilirsiniz ancak Minecraft eşya kodunu kullanmak için Minecraft sürüm 1.8 veya üzeri olması gerektiğini unutmayın.

1.8 sürümü öncesi ve sonrası parça numarası sistemi farklı çalışır ve bu kılavuz, bu yazımız en son sürümün özelliklerine göre parça numaralarının nasıl girileceği konusunda size rehberlik edecek.

Minecraft item kodlarını nasıl yazarım?

  • Oyunu aç.
  • /give <Player> <Item> <Amount> komutunu girin.
  • <Player> bölümü eşyaları vermek istediğiniz oyuncunun kullanıcı adı.
  • Ögeyi kendinize veriyorsanız, bu alana @p yazmanız yeterlidir.
  • <Item> eşya bölümü.
  • İstediğiniz ögeyi bulmak için aşağıda vereceğimiz tabloyu kullanabilirs ve bu alana 1.13 kimliğinizi kopyalayın.
  • 1.13’ten önceki bir sürüme sahipseniz, eski kimliği veya adı kullanmanız gerekir.
  • <Amount> – komudundan sonra ortaya çıkarmak istediğiniz öğenin miktarı girmeniz gerekmektedir.

Minecraft Eşya Kodları Listesi

Wait Music Discminecraft:music_disc_waitminecraft:record_wait2267
Record 11 Music Discminecraft:music_disc_11minecraft:record_112266
Ward Music Discminecraft:music_disc_wardminecraft:record_ward2265
Strad Music Discminecraft:music_disc_stradminecraft:record_strad2264
Stal Music Discminecraft:music_disc_stalminecraft:record_stal2263
Mellohi Music Discminecraft:music_disc_mellohiminecraft:record_mellohi2262
Mall Music Discminecraft:music_disc_mallminecraft:record_mall2261
Far Music Discminecraft:music_disc_farminecraft:record_far2260
Chirp Music Discminecraft:music_disc_chirpminecraft:record_chirp2259
Blocks Music Discminecraft:music_disc_blocksminecraft:record_blocks2258
Cat Music Discminecraft:music_disc_catminecraft:record_cat2257
Record 13 Music Discminecraft:music_disc_13minecraft:record_132256
Iron Nuggetminecraft:iron_nuggetminecraft:iron_nugget452
Shulker Shellminecraft:shulker_shellminecraft:shulker_shell450
Totem of Undyingminecraft:totem_of_undyingminecraft:totem_of_undying449
Dark Oak Boatminecraft:dark_oak_boatminecraft:dark_oak_boat448
Acacia Boatminecraft:acacia_boatminecraft:acacia_boat447
Spruce Boatminecraft:jungle_boatminecraft:jungle_boat446
Birch Boatminecraft:birch_boatminecraft:birch_boat445
Spruce Boatminecraft:spruce_boatminecraft:spruce_boat444
Elytraminecraft:elytraminecraft:elytra443
Shieldminecraft:shieldminecraft:shield442
Lingering Potionminecraft:lingering_potionminecraft:lingering_potion441
Tipped Arrowminecraft:tipped_arrowminecraft:tipped_arrow440
Spectral Arrowminecraft:spectral_arrowminecraft:spectral_arrow439
Splash Potionminecraft:splash_potionminecraft:splash_potion438
Dragon’s Breathminecraft:dragon_breathminecraft:dragon_breath437
Beetroot Soupminecraft:beetroot_soupminecraft:beetroot_soup436
Beetroot Seedsminecraft:beetroot_seedsminecraft:beetroot_seeds435
Beetrootminecraft:beetrootminecraft:beetroot434
Popped Chorus Fruitminecraft:popped_chorus_fruitminecraft:chorus_fruit_popped433
Chorus Fruitminecraft:chorus_fruitminecraft:chorus_fruit432
Dark Oak Doorminecraft:spruce_doorminecraft:spruce_door431
Acacia Doorminecraft:spruce_doorminecraft:spruce_door430
Jungle Doorminecraft:spruce_doorminecraft:spruce_door429
Birch Doorminecraft:birch_doorminecraft:birch_door428
Spruce Doorminecraft:spruce_doorminecraft:spruce_door427
White Bannerminecraft:white_bannerminecraft:banner425:15:00
Orange Bannerminecraft:orange_bannerminecraft:banner425:14:00
Magenta Bannerminecraft:magenta_bannerminecraft:banner425:13:00
Light Blue Bannerminecraft:light_blue_bannerminecraft:banner425:12:00
Yellow Bannerminecraft:yellow_bannerminecraft:banner425:11:00
Lime Bannerminecraft:lime_bannerminecraft:banner425:10:00
Pink Bannerminecraft:pink_bannerminecraft:banner425:9
Gray Bannerminecraft:gray_bannerminecraft:banner425:8
Light Gray Bannerminecraft:light_gray_bannerminecraft:banner425:7
Cyan Bannerminecraft:cyan_bannerminecraft:banner425:6
Purple Bannerminecraft:purple_bannerminecraft:banner425:5
Blue Bannerminecraft:blue_bannerminecraft:banner425:4
Brown Bannerminecraft:brown_bannerminecraft:banner425:3
Green Bannerminecraft:green_bannerminecraft:banner425:2
Red Bannerminecraft:red_bannerminecraft:banner425:1
Black Bannerminecraft:black_bannerminecraft:banner425
Cooked Muttonminecraft:cooked_muttonminecraft:cooked_mutton424
Raw Muttonminecraft:muttonminecraft:mutton423
Minecart with Command Blockminecraft:command_block_minecartminecraft:command_block_minecart422
Name Tagminecraft:name_tagminecraft:name_tag421
Leadminecraft:leadminecraft:lead420
Diamond Horse Armorminecraft:diamond_horse_armorminecraft:diamond_horse_armor419
Golden Horse Armorminecraft:golden_horse_armorminecraft:golden_horse_armor418
Iron Horse Armorminecraft:iron_horse_armorminecraft:iron_horse_armor417
Armor Standminecraft:armor_standminecraft:armor_stand416
Rabbit Hideminecraft:rabbit_hideminecraft:rabbit_hide415
Rabbit’s Footminecraft:rabbit_footminecraft:rabbit_foot414
Rabbit Stewminecraft:rabbit_stewminecraft:rabbit_stew413
Cooked Rabbitminecraft:cooked_rabbitminecraft:cooked_rabbit412
Raw Rabbitminecraft:rabbitminecraft:rabbit411
Prismarine Crystalsminecraft:prismarine_crystalsminecraft:prismarine_crystals410
Prismarine Shardminecraft:prismarine_shardminecraft:prismarine_shard409
Minecart with Hopperminecraft:hopper_minecartminecraft:hopper_minecart408
Minecart with TNTminecraft:tnt_minecartminecraft:tnt_minecart407
Nether Quartzminecraft:quartzminecraft:quartz406
Nether Brick Itemminecraft:nether_brickminecraft:netherbrick405
Redstone Comparatorminecraft:comparatorminecraft:redstone_comparator404
Enchanted Bookminecraft:enchanted_bookminecraft:enchanted_book403
Firework Starminecraft:firework_starminecraft:firework_charge402
Firework Rocketminecraft:firework_rocketminecraft:fireworks401
Pumpkin Pieminecraft:pumpkin_pieminecraft:pumpkin_pie400
Nether Starminecraft:nether_starminecraft:nether_star399
Carrot on a Stickminecraft:carrot_on_a_stickminecraft:carrot_on_a_stick398
Dragon Wall Headminecraft:dragon_wall_head  
Dragon Mob Headminecraft:dragon_headminecraft:skull397:5
Creeper Wall Headminecraft:creeper_wall_head  
Creeper Mob Headminecraft:creeper_headminecraft:skull397:4
Human Wall Headminecraft:player_wall_head  
Human Headminecraft:player_headminecraft:skull397:3
Zombie Wall Headminecraft:zombie_wall_head  
Zombie Mob Headminecraft:zombie_headminecraft:skull397:2
Wither Wall Skullminecraft:wither_skeleton_wall_skull  
Wither Mob Headminecraft:wither_skeleton_skullminecraft:skull397:1
Skeleton Wall Skullminecraft:skeleton_wall_skull  
Skeleton Mob Headminecraft:skeleton_skullminecraft:skull397
Golden Carrotminecraft:golden_carrotminecraft:golden_carrot396
Empty Mapminecraft:mapminecraft:map395
Poisonous Potatominecraft:poisonous_potatominecraft:poisonous_potato394
Baked Potatominecraft:baked_potatominecraft:baked_potato393
Sea Pickleminecraft:sea_pickle  
Potatominecraft:potatominecraft:potato392
Carrotminecraft:carrotminecraft:carrot391
Flower Potminecraft:flower_potminecraft:flower_pot390

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.