FTX, iflasının ardından sık sık gündeme gelirken, yatırımcıların paralarını ödeyebilmek için çeşitli çözüm yolları bulmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. 

Miami Heat ile bir anlaşma imzalayan FTX, iflas yargıcı tarafından fes adlı. Konuyla ilgili elde edilen bilgilere göre Miami-Dade ilçesi, FTX adının kullanılması bırakılacak ve arena içerisindeki tüm materyaller kaldırılacak. 

Miami Heat ve FTX anlaşması fes edildi

Miami-Dade County’deki yetkililer, Kasım ayında yeni bir isim hakkı ortağı bulacaklarını ve iflas başvurusunda bulunmasının ardından FTX ile olan ilişkilerini sonlandırmak için çalışacaklarını dile getirdi. Miami Heat ve FTX, yaklaşık olarak iki yıl önce 135 milyon dolar değerinde bir isim hakkı anlaşması imzalayıp, arenanın isminin FTX arena olacağı belirtilmişti. Arena, Miami’nin şehir merkezinde yer alıyor ve aynı zamanda basketbol dışı pek çok etkinlik de burada gerçekleşecekti. Miami-Dade ilçesi ve Miami Heat sözcüleri tarafından henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlıdır.

Fidelity Ticari Markası, Metaverse ve NFT Pazar Yeri İçin Planları Sunuyor

FTX

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir