Kore merkezli otomotiv devi Hyundai, NFT dünyasına Meta Kongz ile iş birliği ile adım atmaya başlıyor. Topluluk temelli bir NFT koleksiyonu yakın zaman fa sunulacak. 

NFT sektörünün hızlı bir şekilde büyümesi ile beraber bu alanda çalışmalar da her geçen gün artmaya başladı. Bunun yanı sıra hemen hemen her alan içerisinde şirket NFT sektörüne adım atmış gözüküyor. Bu kez de Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, NFT koleksiyonu hazırlamak adına bir ortaklık gerçekleştirdi. 

11 7

Güney Koreli merkezli otomobil üreticisi olan Hyundai bugün, Mayıs 2022’de kullanıcıların beğenisine sunulacak ve 30 NFT’lik sınırlı bir koleksiyon oluşturmak için Meta Kongz NFT ile ortak bir şekilde hareket edeceğini duyurdu. Hyundai aynı zamanda NFT ile ilgili iletişimleri için “Hyundai_NFT” adında yeni bir hesap oluşturdu. Söz konusu ortaklık “Hyundai_NFT” Twitter hesabından duyuruldu. Güney Koreli otomobil üreticisi resmi web sitesi üzerinden ortaklık ile ilgili olarak şu şekilde açıklamada bulundu; 

“Mayıs ayındaki resmi NFT lansmanından başlayarak, Hyundai, Hyundai Metamobility evreninde size rehberlik edecek yenilikçi mobilite araçları olarak çeşitli NFT’ler yayınlayacak. Bu dünya, daha önce karşılaştığınız hiçbir şeye benzemeyecek, mobilitenin yeni mobilite deneyimleri için birleştiği ve sizin etrafınızda döndüğü bir yer. Sizleri hayal gücüyle dolu bu harika dünyaya ilk misafirlerimiz olarak davet ediyoruz.” Konuyla ilgili olarak elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlıdır. 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir