Warner Bros. Interactive Entertainment bugün Hogwarts Legacy’yi bir kez daha erteledi!

Hogwarts Legacy çok oyuncu desteğine sahip olmayacak

Şirket PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerini 4 Nisan 2023’e geri atmaya karar vererek oyunun Nintendo Switch varyantını da 25 Temmuz’da yayımlamaya karar verdi.

Önceden, son nesil sürümlerin, PS5, Xbox Series X/S ve PC yinelemeleriyle birlikte 10 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanıyordu . Bugünkü gecikme, eski konsollara sahip Harry Potter hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak olsa da, son nesil donanım için henüz hazır olmayan bir oyun örneği için Cyberpunk 2077’den başkasına bakmanıza gerek yok Bu son değişiklik, geliştirici Avalanche Software’e Harry Potter temalı oyunu eski sistemler için daha iyi hale getirmesi için için zaman tanıyacak.

Warner Bros. başlangıçta büyücü oyununu 2021 lansmanı için planladı ancak daha sonra bu yıla ve nihayet 2023’e erteledi. 7 Şubat’tan itibaren, PS5, Xbox Series X/S veya PC için Deluxe Sürümü satın alan kişilere maceralarına başlamak için 72 saat erken erişim seçeneği sunulacak. Ancak ertelenen sürümlerin erken erişim süresi olmayacak.

Hogwarts Legacy hakkında

Hogwarts Legacy, 1800’lerde geçen bir açık dünya aksiyon RPG’sidir. Harry Potter kitaplarındaki ve filmlerindeki olaylardan önceki yüzyılda özel olarak yaratılmış bir Hogwarts öğrencisi olarak oynuyorsunuz. “Büyücü dünyasının gizli bir gerçeğini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarken” iksirler yapacak, büyüler öğrenecek ve arkadaşlar edineceksiniz.

Warner Bros., oyunun yazar JK Rowling’den yeni bir hikaye olmadığını, ancak orijinal vizyonuna sadık kalmasını sağlamak için ekibiyle işbirliği yaptığını belirtiyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir