Google Play Store, bu hafta içerisinde değeri 256 TL olan toplamda 13 adet uygulama ve oyunu ücretsiz olarak sunuyor. 

Cadılar Bayramı’nın bitmesiyle oyun şirketlerinin bu bu temaya yönelik yapmış oldukları indirimler son buldu. Ancak Google Play Store, haftalık olarak gerçekleştirmiş olduğu uygulama ve oyun kampanyalarına ara vermeden devam ediyor. Kasım ayının ilk kampanyası Pazartesi günü yapılmıştı. Bugün Play Store’da toplam değeri 256 TL olan uygulama ve oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Ücret ödemeden indirilebilen uygulamaların başında, popüler widget oluşturma yazılımı olarak hizmet veren KWGT Kustom Widget Maker’in profesyonel versiyonu KWGT Kustom Widget Pro Key geliyor. Onu 100.000’den fazla kişi tarafından indirilmeye sahip olan bulmaca oyunu Mathematiqa takip ediyor.

Play Store kampanyası sınırlı

Her zaman olduğu üzere, bugün yapılan Google Play Kampanyası da süreyle sınırlıdır. Google Play Store, en fazla 7 gün içerisinde ücretsiz olarak indirmeyi durduracak ve indirilen uygulama veya oyunlar ücretli olarak kullanılabilecek. Google Play Stor üzerinden ücretsiz olarak sunulan oyun ve uygulamaları indirerek süre bitene kadar ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

8 4

Aşağıda listelenen oyunun/uygulamaları Play Store’dan indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama bir kere indirilmenin ardından Google hesabınıza kaydolur ve tamamen size ait hale gelir. Aynı hesap üzerinden oturum açtığınız tüm cihazlarda para vermeden yeniden kullanabilirsiniz. 

Ücretsiz olan uygulamalar

 1. Mandala Maker 360 – 2 gün sonra sona eriyor
 2. OnSite Checklist – Quality & Safety Inspector – 4 gün sona eriyor
 3. 7 Minute Workout PRO – 5 gün sonra eriyor
 4. Brightness Manager – brightness per app manager – 7 gün sonra sona eriyor

Ücretsiz olan oyunlar

 1. MinionSlayer: Growth Defense – 6 gün sonra eriyor
 2. Truth Or Dare Pro – 6 gün sonra eriyor
 3. Color Link Deluxe VIP – 7 gün sonra sona eriyor
 4. Empire Warriors: Tower Defense Offline Games – 7 gün sonra eriyor

Ücretsiz olan ikon paketleri

 1. Khromatic – Icon Pack – 10 saat sonra sona eriyor
 2. Light Pink – Icon Pack – 10 saat sonra eriyor
 3. Teardrop White – Icon Pack – 10 saat sonra eriyor
 4. Lines Square – Neon icon Pack – 2 gün sonra eriyor
 5. Simple Clock Widget – Word Clock – 6 gün sonra sona eriyor

Google Play Store, neredeyse her hafta 2-3 gün ücretsiz bir şekilde uygulama veya oyun sunuyor. Bu bağlamda kullanıcılar, normal fiyatını yüksek buldukları yazılımlara para vermeden sahip olabiliyorlar. Söz konusu bu kampanya hakkında elde edilen bilgiler şu an için sadece bunlarla kısıtlıdır. 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir