Alışveriş dünyasının lider isimlerinden Amazon, Prime Alışveriş Festivali için yarın Türkiye’de başlangıç yapıyor. Yarın pek çok kişinin dikkatini çekecek indirimler yapılabilir.

18 – 25 Temmuz tarihleri arasında resmi sayfasında gerçekleşecek olan Amazon Prime Alışveriş festivali kapsamında aylık olarak yalnızca 7,90 TL fiyat ile Prime aboneliği bulunan kullanıcılar, büyük indirim fırsatlarıyla beraber deneyimler, hediye ürünler ve Amazon hediye kartlarından faydalanabilecekler. Amazon Prime üyeleri her zaman ücretsiz ve hızlı kargo, Prime video üzerinden film ve dizi seyretme, özel fırsatlar ve daha pek çok ayrıcalılardan yararlanabilirler. Prime abonelerine aylık olarak bir adet ücretsiz Twitch aboneliği veriliyor ve aynı zamanda, bazı günlerde özel ücretsiz oyunlar ve oyun içi eşyalar da veriyor. Prime Alışveriş Festivali kapsamında sunulan indirimlerden Prime’ın 30 günlük deneme sürümü kullanan kişilerde yararlanabilir.

Konu ile ilgili olarak Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Yılın en büyük alışveriş etkinliği ile Prime üyelerimize tam bir hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Bu dönemde evini yenilemek isteyenden elektronik tutkunlarına, çocuklarını sevindirmek isteyenlerden ihtiyaçlarını uygun fiyata alıp tasarruf yapmak isteyenlere, herkes Amazon.com.tr’de hayallerini süsleyen ürün ve indirimleri bulabilecek. Bu haftayı gerçek bir festivale döndürmek için de sadece müşterilerimize hayallerindeki ürün ve indirimleri değil, hayallerindeki deneyimlere de kavuşma fırsatı sunalım istedik. Kampanya dönemi boyunca her kitleden müşterimizin, hayatında ancak bir kez yakalayabileceği bir fırsat sunuyoruz ve hayallerindeki ünlülerle tanışıp birlikte unutulmaz bir zaman geçirmeyi vadediyoruz.” demişti.

Satellite Reign sistem gereksinimleri

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir