Zoom'a yeni renk ve filtre özellikleri geldi - Haberler - indir.com

Zoom'a yeni renk ve filtre özellikleri geldi

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 6 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-10 18:00:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Teknoloji

Pandemi dönemi ile beraber kullanım oranında patlama yaşayan popüler video konferans uygulaması olan Zoom platformu için yeni özellikler görmeye devam ediyoruz. Şimdi ise yeni bir güncelleme daha alan Zoom, yeni güncelleme ile beraber sanal toplantılara canlılık kazandıracak filtreler, tepkiler ve ışık ayarlarını kullanıcılarına sunuyor. Zoom Video Communications, evden çalışmayı daha verimli ve pratik bir hale getirirken, ofislerde insanların bir araya gelmelerini sağlayan unsurları sanal toplantı kültürüne dahil ederek görüşmelere enerji katmış oluyor. Yayınlanan yeni sürümü ile beraber ise kullanıcıların kişiliklerini yansıtabilecekleri, toplantılara eğlence katacak filtreler, tepkiler ve iyileştirilmiş ışıklandırma ile beraber gelişmiş gürültü önleme özelliklerini getiriyor.

Zoom güncellemesi önemli özellikler getiriyor

Zoom uzaktan çalışanlar için Zoom for Home özelliğini duyurduZoom uzaktan çalışanlar için Zoom for Home özelliğini duyurdu

Zoom’un getirmiş olduğu yeni filtreler ile beraber korsan göz bandı, bıyık gürleştirme veya çeşitli eğlenceli filtreleri kullanabilirsiniz. Toplantılarda, dinlenme saatlerinde yada oyun gecesi görüşmelerinizde deneyiminizi biraz daha yükseltebilirsiniz. Diğer yandan renk filtrelerini kullanarak videonuzu siyah beyaz bir fotoğrafa dönüştürebilirken görüntünüzü ise tamamen pembeye boyayarak çeşitli eğlenceli renkler yapabilirsiniz. Zoom’un yeni sürüme eklenen derinleştirilmiş rötuş ve ışıklandırma ayarları ise toplantılarda daha aydınlık bir görüntü sunmasını sağlıyor. Gülme, kutlama ve kalp gibi tepkilerin ekrana yansıtabilme özelliği ise hislerinizi yansıtabiliyor.

Görüşme esnasında çevrenizde gerçekleşen fan veya ev sesine yönelik ise Zoom’un geliştirilmiş gürültü engelleme özelliği devreye girecek. Yüksek gürültü engelleme özelliği ile önemli toplantılar veya sunumlar için dikkat dağıtıcı sesler ortadan kaldırılarak daha odaklanmaya yardımcı bir görüşme sağlamış olacaksınız. Düşük ayar özelliğinde ise hafif bir arka plan müziği ile daha hoş bir görüşme gerçekleştirmiş olacaksınız. Zoom’un bir başka yeniliği olan PowerPoint ve Keynote sunumlarına görüntü eklemenize olanak sağlayacak. Sunum yaparken diğer yandan iletişim de olmaya devam edebileceksiniz. Sunumlar arka planda görünürken öne çıkan videonun boyutu ve konumu da ayarlanabilecek.


Redmi K30 Pro Zoom Edition, DXOMARK'ta rakiplerini geçtiRedmi K30 Pro Zoom Edition, DXOMARK'ta rakiplerini geçti
Zoom 2020 yılının 1. çeyrek mali raporunu açıkladıZoom 2020 yılının 1. çeyrek mali raporunu açıkladı

PAYLAŞ