Women Techmakers International Women’s 2020 - Haberler - indir.com

Women Techmakers International Women’s 2020

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 41 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-01-30 07:31:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Sosyal Medya

Her sene Mart ayında düzenlenen Women Techmakers International Women’s etkinlikleri hakkında bu seneki detaylar belli oldu.

Her sene farklı tarihlerde ve farklı konseptlerde etkinlikler düzenleyerek teknolojiye destek olan Google Developer Groups (GDB)’nin Women TechMakers (WTM) ile birlikte ortak düzenleyeceği 21 Mart Kadınlar Günü”nde düzenleyeceği Women Techmakers International Women’s etkinliğinin internetten canlı olarak yapılacak.

Türkiye'nin en iddialı WordPress etkinliği Türkiye'nin en iddialı WordPress etkinliği "WPTech Summit"

Etkinlikte neler var?

WTM’nin her sene Google sponsorluğuyla 39 ülkede toplamda 58 etkinlikle gerçekleştirdiği Women Techmakers International Women’s etkinliği kadınların “Dünya Kadınlar Günü”nü kutlamak ve aynı zamanda internet teknolojilerinde çalışan kadınların görünürlüklerini arttırmak için düzenleniyor.

Alanında başarılı konuşmacıların yer verileceği etkinlikte konuşmacılar sektördeki bilgi ve birikimlerini katılımcılara aktarmayı amaçlıyor. Türkiye'deki teknoloji meraklılarının, geliştiricilerin, girişimcilerin, akademisyenlerin bir araya gelebileceği bir etkinlik olan Women Techmakers International Women’s etkinliğinde kadınlar bilişim sektöründe uzman olduğu alanlarda bilgilerini aktarma aktararak bu sektörde başarılı olmak için bir cinsiyet kimliğine ihtiyaç olmadığını gözler önüne seriyor. Güzel ve büyük işler, iş birliğiyle hayata geçer düşüncesiyle yola çıkan Women Techmakers International Women’s teknolojideki son gelişmelerden haberdar olmak isteyen herkesi aynı çatı altında topluyor.

Bu sene internetten canlı yayınla düzenlenecek olan etkinliği YouTube'dan canlı olarak izleyebilirsiniz.


Türkiye'nin en büyük WordPress etkinliği WPFest 2020 için geri sayım başladı!Türkiye'nin en büyük WordPress etkinliği WPFest 2020 için geri sayım başladı!

PAYLAŞ