Taksi ve Lüks Araç Çağırma Uygulaması Uber - Haberler - indir.com

Taksi ve Lüks Araç Çağırma Uygulaması Uber

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 24 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

Dünya genelinde 35 ülkede 130'dan fazla şehirde taksi ve şoförlü lüks araç çağırma servisi hizmeti sunan Uber, mobil uygulamaları aracılığıyla bugünden itibaren İstanbul'da hizmet vermeye başladı.

Ülkemizde resmi olarak hizmete başlayan Uber'in mobil uygulamaları sayesinde bulunduğunuz herhangi bir konuma günün her saatinde taksi ya da özel şoförlü lüks araç çağırabilir, gitmek istediğiniz konuma güvenli bir şekilde ulaşabilir ve harita üzerinden çağırdığınız aracın nerede olduğunu görebilirsiniz.

Farklı fiyat seçeneklerini sunan Uber, uygulama üzerinden ödeyeceğiniz ücret bilgisini göstererek, ödemenizi Paypal, Google Cüzdan ya da Kredi Kartı ile yapmanıza da imkan tanıyor.

Uber

UberBLACK servisiyle ülkemizde ilk olarak İstanbul genelindeki kullanıcılara hizmet vermeye başlayan servis, kullanıcılara Uber kalitesini deneyimlemeleri için alacakları hizmette kullanacakları MERHABA promosyon kodu ile 50 TL'ye kadar ücretsiz yolculuk imkanı sunuyor. 

En az 20 Tl'lik yolculuklarınız için kullanabileceğiniz Uber'in UberBLACK servisinin açılış ücretinin 11,20 TL, kilometre başına da 3,09 TL üzerinden ücretlendirildiğini sizlerle paylaşmamızda fayda var.

Rahat, konforlu ve güvenli seyahat deneyimi yaşayabileceğiniz Uber'in Android, iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan mobil uygulamalarını aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İlgili uygulamalar