Getir’den n11’e stratejik yatırım - Haberler - indir.com

Getir’den n11’e stratejik yatırım

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 2 ''   Yayınlanma Zamanı : 2021-09-01 10:41:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Teknoloji

Getir, Türkiye’nin öncü alışveriş platformlarından n11’e ortaklık gerçekleştirmek için ön görüşmelere başladı. Yurt içinde ve yurt dışında hızlı bir ivme ile büyümesini sürdüren Getir, n11 ile olası ortaklık ve iş birliği seçenekleri için kapsamlı incelemelerde bulunuyor.

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak ortalama 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarla buluşturan Getir, Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformlarından n11’in hisselerini kısmi satın alma işlemleri için kapsamlı inceleme sürecini başlattı. Son dönemde yurt dışındaki önemli stratejik hamlelerde bulunan Getir bu işlem ile birlikte Türkiye’deki en büyük yatırımını yapmış olacak. Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Doğuş Planet çatısı altında Mart 2013’te kurulan n11, 20 milyondan fazla ürün ve 270 binden fazla iş ortağını 23 milyondan fazla kullanıcıyla buluşturuyor.

WhatsApp kaybolan mesajlarda yenilik getiriyorWhatsApp kaybolan mesajlarda yenilik getiriyor

 Getir, hızla büyüme sağlıyor

1500 ürünü, haftanın 7 günü, gece gündüz, dakikalar içinde teslim eden Getir; GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu ve GetirÇarşı hizmetleri ile de kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor. 2021 yılının ilk altı ayında toplamda 1 milyar dolara yakın yatırım alarak 7 milyar 555 milyon dolar değerlemeyle ulaşan şirket; Türkiye’nin yanı sıra İngiltere’de 7 şehirde ve Hollanda, Almanya ve Fransa’da hizmet veriyor. Getir, yıl sonuna kadar İspanya, İtalya, Portekiz ve Amerika’da da faaliyete başlamayı hedefliyor. Her geçen gün hem yurtiçinde hem de yurtdışında hızla büyümeye devam eden Getir, gelecek zamanlarda çok daha iyi noktada yer alabilir. 


Facebook, Afganistan’a yönelik sert kurallar getiriyorFacebook, Afganistan’a yönelik sert kurallar getiriyor
Instagram doğum günü bilgilerini girmeyi zorunlu hale getiriyor!Instagram doğum günü bilgilerini girmeyi zorunlu hale getiriyor!
MOOV'un yüzde 75'i, 16 milyon dolara Getir satılıyorMOOV'un yüzde 75'i, 16 milyon dolara Getir satılıyor

PAYLAŞ