En Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Sweets Mania Space Quest (Video) - Haberler - indir.com

En Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Sweets Mania Space Quest (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 31 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Uzun zamandır popüler olan ve bu popülerliğini kaybetmeyen şekil eşleştirme oyunlarıyla son günlerde mobil platformlarda oldukça sık karşılaşmaya başladık. Bunlardan birisi de Sweets Mania Space Quest.

Sweets Mania Space Quest oyunu klasik bir eşleştirme oyunu olsa da oyunda bulunan zorluk seviyeleri ve birbirinden farklı görevler oyuncuların oldukça eğlenceli bir zaman geçirmesini sağlıyor. 6 gezegende toplam 300 bölümün bulunduğu oyunda amacınız; oyun ekranı üzerinde bulunan renkli şekilleri birbirleriyle eşleştirmek ve onları ekrandan temizleyerek puan kazanmak olacak.

Sweets Mania Space Quest

Bunun yanı sıra her bölümde belirli bir puan kazanma, sınırlı sayıdaki hareketler ile şekerlerin altındaki jöleyi temizleme, belirlenen nesneleri toplama gibi farklı görevleri de oyun içerisinde bulabilirsiniz.

Ayrıca oyunda başarıyla geçtiğiniz bölümlerden kazandığınız paralar ile çeşitli güçlendirmeler ve ekstra can satın alabilirsiniz. Oldukça canlı grafiklere ve eğlenceli oyun içi seslere sahip olan yapım tamamen ücretsizdir.

Sweets Mania Space Quest için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve oyunu Android ya da Windows Phone cihazınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
İlgili uygulamalar

Sweets Mania Space Quest Tanıtım Videosu


PAYLAŞ