Bitexen ve Fibabanka arasında yeni bir iş birliği başladı - Haberler - indir.com

Bitexen ve Fibabanka arasında yeni bir iş birliği başladı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 57 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-27 19:30:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

Dijital Para Alım Satım Platformu Bitexen, Fibabanka ile çözüm ortaklığı anlaşmasına imzasını attı. Anlaşmaya göre Bitexen'de dijital para alım satımı yapan yatırımcılar, transfer işlemlerini Fibabanka aracılığı ile platform üzerinden çok daha pratik bir şekilde yapılabilecek.

Sektöründe küresel bir oyuncu olmayı hedefleyen Dijital Para Alım Satım Platformu Bitexen, hayata geçirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Bitexen ve Fiba Grup bünyesinde hizmet veren Fibabanka iş birliği kapsamında, Bitexen müşterileri Fibabanka aracılığı ile dijital para alım-satım platformuna transfer ücreti olmadan 7 gün 24 saat havale işlemi gerçekleştirebilecek. Bu sayede transfer işlemlerini gerçekleştirebilecek. Hayata geçirilen iş birliği kapsamında Bitexen'de alım satım yapan yatırımcılar Fibabanka ile sisteme çok daha pratik bir şekilde para yatırma olanağına kavuşurken, Fibabanka müşterileri dijital para dünyası ile tanışma olanağına da sahip olacak.

Apple'ın AI ve VR şirketlerine ilgisi Spaces'i satın almasıyla devam ediyorApple'ın AI ve VR şirketlerine ilgisi Spaces'i satın almasıyla devam ediyor

Dijital para yatırımı daha pratik hale geliyor

Bu iş birliği ile çözüm ortağı oldukları finans kuruluşlarına bir yenisini daha eklemekten duydukları mutluluğu ifade eden Bitexen Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, şu açıklamayı yaptı:

Yıllardır finans ve özellikle FinTek alanında çalışan deneyimli bir kadroya sahibiz. Bu güçle temellerini oluşturduğumuz Bitexen Teknoloji, attığı yenilikçi adımlarla sektörde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dijital para alım satım platformumuz Bitexen ve ilk milli kripto paramız EXEN Coin bu adımların önemli çıktıları oldu.  Dijital para yönetiminde en doğru adres olan Bitexen platformumuzun sunduğu hizmetleri geliştirmek ve daha erişilebilir kılmak adına finans sektörünün güçlü markalarından Fibabanka ile el sıkışmak bizim için çok değerli. Bu iş birliği sayesinde dijital para yatırımı yapmak isteyen müşterilerimize, para aktarımında daha hızlı ve pratik hizmet sunabileceğiz. Türkiye’nin yıldızı parlayan yenilikçi FinTek şirketi olarak çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz.

PAYLAŞ