Vivo’nun yeni S16 Pro akıllı telefonunun tasarımı, telefonun kavisli bir ekrana, üçlü kamera konfigürasyonuna ve birinci sınıf bir görünüme sahip olabileceğini ortaya koyan görüntülerle sızdırıldı.

Vivo X90, X90 Pro ve X90 Pro+ tanıtıldı

Çin merkezli şirket Vivo, her yıl piyasaya sürülen cihazlarla akıllı telefon arenasına girmeye devam ediyor. Teknoloji devi, geçtiğimiz haftalarda yeni amiral gemisi serisi X90’ı tanıttı. Geçen ay Dimensity 8100 işlemcili S15 Pro’yu piyasaya süren şirketin yeni orta sınıf telefonu S16 Pro da merakla bekleniyordu. Bu cihazın detayları ortaya çıktı. Pricebaba ve Steve Hemmerstoffer’ın sızıntısı, cihazın işlenmiş görüntülerini içeriyordu. Ortaya çıkan görüntüler, cihazın lüks telefonları anımsatan ve Vivo’nun S serisi geleneğini sürdüren şık bir tasarıma sahip olabileceğini ortaya koydu.

Vivo S16 Pro böyle görünüyor

instagrama bereal ozelligi entegre edildi

Görsele baktığınızda ilk gözünüze çarpan şey ekranın üst kısmında yer alan dairesel selfie kamerası oluyor. Artı, yan çerçevesi yokmuş gibi görünen tasarımların geleceğini görebiliriz. Ekranın AMOLED olacağı söyleniyor ancak boyutu hakkında henüz bir bilgi yok.

Arkaya bakıldığında, Çinli teknoloji devinin üçlü kamera kurulumunu tercih ettiği, kameraların oturduğu adanın mat siyah bir tasarımla buluştuğu ve LED flaşın göze çarptığı görülüyor. Telefonun sağ tarafında ses ve güç düğmeleri yer alıyor. USB Type-C bağlantı noktası, mikrofon ve hoparlör alt kısımda yer alıyor. Parmak izi tarayıcının ekranın alt kenarına yerleştirildiğini normal güç düğmesinden tahmin edebilirsiniz.

Vivo’nun S15 ailesinin yerini alması planlanan yeni cihazının bu ayın sonlarında veya 2023’ün başlarında duyurulması bekleniyor. Seri, V26 adıyla dünya pazarında yerini alabilir. Ayrıca S16 ve S16e versiyonlarının Vivo S16 Pro’da da çıkış yapabileceğini ve şirketin her üç telefonda da farklı işlemcilere yer verebileceğini de eklemeden geçmeyelim.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir