Navigasyon ile ilgili olarak yaptığı çalışmalar ile sık sık adından söz ettiren TomTom’un TomTom GO Navigasyon uygulaması Türkiye’de de yerini aldı. 

Uygulamanın Türkiye’de kullanıma sunulması ile ilgili olarak açıklamada bulunan TomTom, 150’den fazla ülkede sunduğu kaliteli hizmet keyfi sayesinde pek çok kişinin tercihi arasında yer alması başarıya ulaşmasına sebep oldu. TomTom’un popüler uygulaması artık Türkiye’de de yerini aldı. Konuyla ilgili olarak gelen resmi açıklama ise şu şekilde “Şirketin önemli ürünlerinden biri olan iOS ve Android için TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile, gerçek zamanlı trafik ve radar durumlarını aktarma özelliğini taşıyor. Ülkemizde de hız sınırına takılma endişesi olmaksızın güvenli şekilde ve trafiğe takılmaksızın, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatacak olan TomTom GO Navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık 11,99 ila 79,99 TL arasında değişen abonelik planları ile satın alınabilecek.” 

TomTom GO Navigasyon uygulaması internetsiz çalışıyor

6 12

Başarılı üretici bu konuyla ilgili olarak diğerlerine göre fark yarattıklarını dile getirmek için şu sözleri paylaştı; “GO Navigasyon ’unu diğer navigasyon uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden biri Internet bağlantısı olmasa dahi, çevrim dışı haritaları sayesinde kaybolmaksızın ülkemizin en ücra köşelerine bile internet harcaması yapılmaksızın gidilmesine olanak sunması. TomTom aynı zamanda, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, radar, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor.” Türkiye’de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata “GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır. Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız.” 

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir