TOGG, 100.yıl özel serisi olarak 2023 adetle sınırlı olarak sunacağı  C-SUV modelleri için NFT satışlarına 5 Şubat tarihinde başlayacak.Geçtiğimiz günlerde Trumore uygulamasını tanıtan TOGG, daha sonrasında ilk modelleri için ön sipariş yöntemlerini paylaşmıştı.Bunların arasında  100. yıl özel serisi için NFT açık artırması da yer alıyor.Açık artırma içinde başlangıç fiyatları belli oldu!

togg nft fiyatlari ile ilgili son bilgi geldi

1’den 2023 e kadar numaralandırılan  özel seri modeller için Trumore uygulaması üzerinden seçimler açılmış durumda. Bu uygulama üzerinden tanıtılan NFT’leri satın alan kişiler 100. yıl özel seri TOGG cihazlarında ön sipariş katılım hakkı kazanacak. Özel modellerin teslimleri de NFT numarasına göre yapılacak. Bu NFT rakamları aracın orta konsol, bagaj kapağı ve anahtarı üzerinde kendisine yer bulacak.

TOGG’a özel NFT fiyatları da belli oldu.NFT fiyatları Avalance’in coini Avax ile gerçekleştirecek.Düşük başlangıç fiyatı olarak 10 Avax belirlendi.

TOGG NFT Fiyatları şu şekilde sıralanıyor:

  • 1000-2023 arası NFT (Normal): ​​​ 10 Avax
  • 250-999 arası NFT (Nadir):​​​ 15 Avax
  • 101-250 arası NFT (Çok Nadir):​​​ 20 Avax
  • 01-100 arası NFT (En Nadir): 30 Avax

TOGG’un ortaya koyduğu NFT ‘ler için yapılacak açık artırmanın sonuçlarını merakla bekliyoruz. TOGG ve sunulan NFT fiyatları hakkında sizin düşünceleriniz neler?

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir