Son yılların popüler uygulamalarından olan TikTok özelliklerine bir yenisini daha kattı. TikTok Creator Marketplace’in bir parçası olan Yetenek Yöneticisi Portalı’nı açıkladı. TikTok Creator Marketplace kullanıcıların etkili içerikler oluştururken para kazanmasını sağlayan bir portaldı. Şimdi bu portala yeni bir özellik eklendi.

Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık içerik oluşturucu yetkilendirmesine sahip olacak ve anlaşma akışını yönetebilmek, yetenekleri adına sözleşme hazırlamak, yaratıcı geri bildirimleri işlemek ve kampanya performansıyla ilgili çeşitli raporları ve ölçümleri incelemek için kullanılacak. İşbirliklerinin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu portal ile sadece on veya yüzbinlerce takipçisi olan içerik oluşturucuların değil, aynı zamanda “ünlü seviyesindeki” içerik oluşturucuların da ihtiyaçlarına hizmet edecek. . Bu yeni özellik sayesinde markalar da 800.000 bin içerik oluşturucu ile bağlantı kurabilecek. İşbirlikleri daha kolay bir şekilde tek bir panel üzerinden gerçekleştirilirken analizler bölümü ile de sponsorluklar daha kolay bir şekilde analiz edilebilecek.

TikTok Yetenek Yöneticisi Portalı’nı sabırsızlıkla bekleyen bizlerce kullanıcı var ama henüz  kullanıcıların kullanımına açılmadı. Ön test için kayıt olmuş birkaç ajans dışında Yetenek Yöneticisi Portalı şu an için henüz kullanıcılarına ulaşmadı.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir