58 inç ekranıyla, şimdiye kadar üretilenler arasındaki en geniş ekrana sahip Google TV’si TCL P635 satışa çıktı. Ürünlerini Bilkom güvencesiyle kullanıcılara sunan TCL Electronics ailesi, TCL P635 ile ürün yelpazesine bir yenisini daha eklemiş oldu.

strongtcl p635 satisa cikti turkiyenin ilk 58 inclik google televizyonustrong

Televizyon dünyasının öncü televizyon üreticisi TCL’in, üretimini Türkiye’de yaptığı TCL 58P635 model televizyonu, geniş ekranı, gelişmiş ses ve görüntüleme kalitesi ile televizyon kategorisinde ön plana çıkan modeller arasında yerini aldı. UHD yani ultra yüksek çözünürlüğe sahip olan televizyonların en son standardı HDR (Yüksek Dinamik Aralık) özelliğine sahip olan TCL P635 izleyicilere; canlı renklere sahip görüntü kalitesi, göz alıcı parlaklık ve üst düzey gölge ayrıntıları sunuyor. Ayrıca TCL P635 modeli HDR10 tarafından desteklenirken, dinamik ton eşleme özelliğiyle en gelişmiş yüksek dinamik aralığına sahip video kalitesi uyguluyor ve 4K ekranıyla resim kalitesinin optimizasyonunu sağlıyor. Renkler ve ışıklar arasındaki ton aralığını, parlaklık ve kontrast yoğunluğunu kare kare iyileştiren P635 bu özellikler sayesinde izleyicilere konforlu bir TV izleme deneyimi sunuyor.

Firma yetkililerinin TCL P635’in çıkışına ilişkin açıklaması şöyle: “Yakın zamanda Türkiye’nin en geniş Google TV ürününü piyasaya sunan TCL, dev ekran seven kullanıcılar için 58 inç büyüklüğünde, Türkiye’nin ilk Google TV modeli olan P636 modelini geniş ürün yelpazesine ekledi. TLC tarafından tasarlanan Dinamik Renk Geliştirme özelliği ile renk canlılığı otomatik bir şekilde en uygun hale getiriliyor. Tescilli algoritmalar aracılığıyla klasik renk skalası sınırlarına çıkarak daha canlı ve kaliteli görüntü tecrübesine sahip olan TLC P635, üç kenarında yer alan çerçevelerin ultra ince olmasıyla da izleyicilere tam ve daha geniş bir ekran sunuyor.

TCL P634’e Google TV Platformundan Ayrıcalıklar Sunuluyor

Google TV’nin bünyesinde yer alan ayrıcalıkların birçoğuna sahip olan TLC P635, Netflix, Youtube, Amazon Prime Video ve daha fazlasına erişim imkanı sağlıyor.

TCL TV kumandasında yer alan mikrofon aracılığıyla Google Asistan ile TV’ye sesli komutlar vererek yapmasını istediğiniz birçok işlemi yaptırabilme avantajını da kullanıcılarla buluşturuyor. Bu özellik sayesinde kumandaya ihtiyaç duymaksızın, sesli denetim yapmak mümkün hale geliyor.

Kullanılan Dolby Audio teknolojisi sayesinde son derece gerçekçi ve çok boyutlu ses teknolojisi sunan P635, 2X10 Watt gücünde olan hoparlörleriyle çok net ve akıcı ses sisteminin yanı sıra süratli reaksiyon sistemi, düşük giriş gecikmesi, HDMI 2.1 VE ALLM gibi güncellemelerle özellikle oyun severlere konforlu bir oyun oynama imkanı sağlıyor. 

USB, kulaklık, fare, kamera, klavye ve Bluetooth 5.0 donanımlarıyla yeterli bir performans sunuyor.” 

TCL P635 fiyat performans ürünü olarak kategorisinde yer alan diğer ürünlere kıyasla dikkatlerini üzerine çekiyor. Geniş ekranda TV kalitesini arttırmak isteyen ve bu gelişmiş teknolojiye yakından eşlik etmeyen tüm kullanıcıları, online platformlarda ve teknolojik eşya mağazalarında yer alan raflarda TCL P635 modeli bekliyor. Şu an için bu modele belirlenen fiyat 20.000 TL civarında olsa da ilerleyen zamanlarda fiyatının ne olacağına dair net bir açıklama bulunmuyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir