Dünya’nın en çok tercih edilen dijital oyun mağazası platformlarından biri olan Steam, 17- 24 Ocak tarihleri arasında en çok satan oyunlarını açıkladı.

13

Steam düzenli olarak her haftanın popüler oyunlarını ve en çok satan oyunlarını listelemeye devam ediyor.

Haftanın birinci sıradaki oyunu, liderliğini korumaya devam eden aksiyon oyunu Valve yapımı olan Counter-Strike Global Offensive oldu. Counter-Strike Global Offensive, oyuncular tarafından yoğun ilgi gören ve FPS oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri olan rekabetçi bir oyun.  Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunun farklı ücretli oyun paketleri de mevcut.

Steam listesinin bu hafta en çok satın alınan ikinci oyunu ise PUBG: BATTLEGROUNDS oldu. Aksiyon ve macera oyunu olan PUBG: BATTLEGROUNDS oyununu Steam’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Listenin üçüncü sırasında ise %60 indirimli fiyatı ile 279,99 TL olan FIFA 23 yer almakta. Henüz çıkış yapmamış ve  Warners Bros. Games yapımı olan Hogwarts Legacy henüz çıkış yapmamış olmasına rağmen yoğun ilgi görüyor. 699,00 TL fiyatı ile ön siparişte olan oyun listenin beşinci sırasında olmasıyla dikkat çekiyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir