Hem İstanbul’a yakın olması hem de denizi ile her zaman için özellikle hafta sonu kaçamaklarının değişmez yerlerinden biri olan Şile son yıllarda yaptığı atılım ile artık bir tatil beldesi haline geldi. İnsanların keyifle zaman geçirdikleri ve deniz, kum, güneş üçlüsüne doydukları bu güzel ilçe de tatil yaparken birçok farklı otelde kalabilirsiniz. Kaldığınız otellerde size her türlü hizmet sunulabilirken aynı zamanda tatilinizi de keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Bilindiği gibi yoğun geçen İstanbul günlük yaşamı insanları gerçekten zorlar ve doğal olarak zaman zaman insanlar sakin bir yerlere kaçarak kendilerini dinlemek isterler. Bunun için ise Şile otelleri akıllara gelen en doğru seçenekler arasında yer alırlar.

Çok güzel manzaralara sahip olmasından dolayı her zaman doğaseverlerin değişmez adreslerinden biri olan Şile sizin içinde doğru bir seçim olabilir. Özellikle kaliteli otellerde kaliteli bir şekilde zaman geçirmek istediğinizde mutlaka Holimax aracılığı ile erken rezervasyon yaptırmalısınız. Çünkü yaz aylarında gerçekten de bu oteller de yer bulmanız gerçekten çok zor olur. Şile’nin en güzel otelleri hangileri, nerede kalabilirim veya buna benzer sorularınız varsa o zaman dilediğiniz zaman Holimaxolanaklarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle başka kişilere sorular sormak ve onlardan bu oteller hakkında öneriler almak en doğru kararı vermeniz için yeterli olacaktır.

Şile’de hangi otelde kalınabilir?

Şile gibi doğal güzellikleri ile bilinen bir yerde tatil yapmak için seçeceğiniz otelin görülmesi gereken yerlere yakın olması sizin için bir avantaj olacaktır. Şu an Şile’nin en çok tercih edilen otelleri arasında şunlar yer almaktadır;

 1. TheSign Değirmen Otel
 2. Tarihi Kumbaba Otel
 3. TheSign ŞileHotel &Spa
 4. RamadaByWyndham ŞileHotel
 5. Palm Beach Şile
 6. MarinBeach Hotel Şile
 7. ŞileResort Hotel
 8. Uçar Royal Hotel
 9. Phellos Suites
 10. ŞileKumsal Butik Hotel

Kendinize zaman ayırmak istediğinizde ve tüm senenin yorgunluğunu temiz hava eşliğinde atmak istediğinizde sizin için en ideal yerlerden biri kesinlikle Şile’dir. Hem ulaşımın kolay olması hem de gün içinde farklı aktiviteler yapabileceğiniz bir yer olması sebebi ile mutlaka Şile’yi görmelisiniz. Holimax üzerinden yapacağınız araştırmalar ile kısa zaman içinde Şile hakkında birçok bilgi elde edebilir ve Şile’de hangi otelde kalınır sorusuna cevap alabilirsiniz.

İstanbul’a çok yakın bir yerde olmasından dolayı dilediğiniz zaman kolay bir şekilde Şile’ye ulaşabilir ve keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı konseptler ile hizmet sunan otellerde kalırken alacağınız kaliteli hizmetler sayesinde tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi tamamen atabilirsiniz. Bunun için her zaman Holimax sayfalarında Şile otelleri hakkında araştırma yapabilir ve seçtiğiniz otellerde yapacağınız erken rezervasyon işlemleri ile rahat bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.

Arda Editör

Yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “Şile otelleri”

 • Muhammed Emin şanal
  18 Şubat 2024 at 12:24

  Ğüzel