PlayStation partneri yerli oyun stüdyosu Shadowfall Studios’un The Nightscarred: Forgotten Gods oyunundan ilk fragman paylaşıldı. Yapımın teması Türk mitolojisi olacak.

Oyun sektörü ülkemizde hızla gelişmeye devam ediyor. İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Shadowfall Studios idi. Şirket, aynı zamanda resmî PlayStation partneri olma şerefine de erişmişti.

Shadowfall Studios, The Nightscarred: Forgotten Gods isimli bir oyun geliştiriyordu. Bu yapımın teması Türk mitolojisini içerdiği nedeniyle büyük ilgi çekmişti. Şimdi ise The Nightscarred: Forgotten Gods’tan ilk fragman geldi.

Yapım, Türk mitolojisini esas alan birinci şahıs aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Hem tek hem co-op olarak bir arkadaşınızla oynayabilmenin mümkün olduğu oyunda ölüm tanrısı Erlik’in kızının rolüne bürünerek düşmanları alt etmeye çalışılacak. Shadowfall Studios oyunu şu şekilde tanımlıyor: “Bu sürükleyici birinci şahıs aksiyon oyununda, ölüm tanrısı Erlik’in kızı olarak kaderini yaşa. Kendi sihrini yarat, Nightscarred’in hibrit savaş sistemiyle yaratıcı bir şekilde birleştir ve düşmanlarını alt ederek Türk mitolojisine dayanan bir dünyada dengeyi sağla – yalnız veya arkadaşlarınla.”

The Nightscarred Forgotten Gods Gistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 veya benzeri
  • Bellek: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA RTX 2060 veya benzeri
  • Depolama: 20 GB

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir