Resident Evil 9 oyunu ile ilgili ilk detaylar paylaşıldı. Şu Anda geliştirme aşamasında olan Resident Evil 9, hayranlarına yine gerilim dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 

Dünyanın en çok satan serilerinden biri olan Resident Evil, yeni oyunu için geri dönüyor. Capcom Resident Evil 9’un geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı. 

Resident Evil 9, Koshi Nakanishi Tarafından Geliştiriliyor

Resident Evil 9 oyunu, Resident Evil 7 nin yapımcısı ve yönetmeni olarak bilinen Koshi Nakanishi tarafından geliştirildiği açıklandı. Çıkış tarihi şu an için belirsiz de olsa, Resident Evil 9’un 2025 yılının son aylarında oyuncularla buluşması bekleniyor. 

Resident Evil 9 Oyunu Çıkıyor
Resident Evil 9 Oyunu Çıkıyor

Oyun seveler, Resident Evil 9 oyunun ne zaman duyuralacağını heyecanla bekliyordu. Capcom, bu beklentileri en sonunda yanıtlayarak oyunun geleceğini resmi olarak duyurdu. Resident Evil 9 oyunun yönetmenliğini Koshi Nakanishi üstlenecek. 

Oyunla ilgili açıklamalarda bulunan yapımcı Koshi Nakanishi şunları söyledi;

“Resident Evil 7’nin ardından ne yapacağımıza karar vermek gerçekten zordu ama buldum ve dürüst olmak gerekirse sağlam bir şey hissediyorum. Henüz hiçbir ayrıntıyı paylaşamam, ancak paylaşabileceğim gün için heyecanlanmanızı umuyorum.”

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir