YouTube incelemelerine hız kesmeden devam eden LoL Mecmua ekibi, orta bütçeli oyunlar arasında çok fazla ilgi görmüş olan A Plague Tale Innocence oyununun incelemesini yayımladı.  

PlayStation Days of Play indirimleri başladı

Oyunda 2019 senesinde oyun dünyasına bomba gibi düşen orta bütçeli(AA) oyunlar arasında hikaye anlatımı ve senaryosu ile ön plana çıkan oyunda Fransız bir kontun kızı olan Amicia Da Rune adlı genç bir kızı yönetiyoruz.  Ailesinin engizisyon askerleri tarafından öldürülmesinin ardından veba ve engizisyon askerleri ile başı derde giren iki kardeş çıktıkları yolculukta birçok yeni arkadaş edineceklerdir.   

Eski bir çağda geçen oyunu inceleyen ekip, senaryo, grafikler, vuruş hissiyatı ve yapay zeka gibi birçok kategori doğrultusunda değerlendiriyorlar. Oyunları genel olarak zor beğenen LoL Mecmua, A Plague Tale Innocence’i de eleştirse de bunu gayet açık ve esprili bir dille yapıyor. Oyunun geliştirilme şartlarına göre inceleyen ekip bazı alanlarda eksiklerini görse de, oyunu beğendiklerini ve mutlaka oynanması gerektiğini belirtmeden geçmiyorlar. “Bedavaysa niye almayayım?” görüşüne sahip ekip üyeleri, zamanında ücretsiz dağıtılan bu oyunun oynama listenizde ilk sıralara atmanızı tavsiye ediyor. Eğer sizin de kütüphanenizdeyse bir göz atabilirsiniz.  

A Plague Tale: Innocence incelemesi

LoL Mecmua Nisan 2013 Tarihinde kurulmuş e-Spor Türkiye’nin ilk dijital dergisi olarak yayın hayatına başlamış 2015 senesinde ara vermişti ve şimdi kaldığı yerden devam ediyor. YouTube’un yanı sıra Twitch’de canlı yayınlarıyla, Spotify, SoundCloud ve YouTube’daki podcastleriyle
LoL Mecmua’yı takip edebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir