Realme GT 6, 20 Haziran’da tanıtılacak. Tanıtıma günler kala, akıllı telefonun özellikleriyle ilgili paylaşımlar da devam ediyor. Bu paylaşımların en günceli telefonun kamera ve ekran özellikleriyle ilgili.

Paylaşımlara göre, Realme GT 6’da ana kamera 50 megapiksellik Sony LYT-808 sensör üstlenecek. 2x telefoto lens de telefonun kamera sisteminde yer alacak.

Realme GT 6, BOE tarafından üretilen 8T LTPO OLED panelle gelecek. Bu panelin maksimum parlaklık seviyesinin 6000 nit olduğu açıklanırken, Realme’ye göre GT 6’nın Avrupa satış fiyatı € 1000 altında olacak. Bu noktada Realme’nin daha önce € 1000 bir telefon satmadığını hatırlamak gerekiyor. Bahsedilen fiyatın € 1000 ne kadar altında olduğu ise önümüzdeki hafta ortaya çıkacak.

Realme GT 6
Realme GT 6

Realme GT 6 Yapay Zeka ile Geliyor

Realme’nin online sitesinde oluşturulan tanıtım sayfasında GT 6’nın HyperTone Image motoruyla donatılacağı ve 4K Dolby Vision video kayıt desteği sunacağı duyuruldu. Telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 işlemciden alacağınıı ve Akıllı Döngü, Akıllı Kaldırma ve Gece Görüş Modu gibi yapay zeka özellikleriyle beraber geleceği bildirildi.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir