OnePlus, yeni ürünleri için 21 Nisan’da özel bir tanıtım yapacak. Bu tanıtımda yer alacak ürünlerden birisi de OnePlus Buds N. Bullets Wireless Z2 ve OnePlus Ace ile birlikte 21 Nisan’da piyasaya sürülecek olan yeni Buds N, kablosuz kulaklık alanında da markanın var olmasını sağlayacak. Yeni ürün için gözler 21 Nisan’a çevrilmiş olsa da tanıtım öncesinde yaşanan sızıntı cihazın özelliklerinin öğrenilmesini sağladı.

OnePlus Buds N özellikleri neler?

OnePlus Buds N
OnePlus Buds N

Yeni kulaklıklar 12,4 mm ultra büyük sürücülerle desteklenecek ve IP55 koruma derecesine sahip olacak. Kulaklıkların 30 saatlik pil ömrü sunacağının belirtilmesi oldukça dikkat çekici zira piyasadaki rakiplerde bu kadar yüksek şarj süreleri sunulmuyor. Pratik şarj için USB C Tipi bağlantı noktası üzerinden şarj edilecek. OnePlus Buds N’de 480mAh kapasiteli bir kutu bulunuyor. Her bir kulaklıkta ise 41mAh kapasitesi bir pile yer verilmiş.

Bluetooth 5.2 ve Dolby Atmos desteği gibi teknolojilerin yer aldığı OnePlus Buds N’de beyaz ve siyah olarak iki renk seçeneği bulunuyor. Yüksek ses kalitesi ve şarj kapasitesi yeni modelin öne çıkmasının sağlayabilir.

Yeni modeller ile ilgili sızdırılan bilgiler bunlarla sınırlı.21 Nisan’da tanıtılması ve daha sonrasında pek çok farklı pazarda yer alması beklenen OnePlus Buds N için tanıtımı beklememiz gerekiyor. Cihazın Avrupa ve ABD gibi pazarlarda hangi tarihlerde yer alacağı tanıtımda açıklanacak.

1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir