Akıllı telefon kısmında Android işletim sistemli pek çok cihaz ile adından söz ettiren Nokia, standart telefon üretmekten de vazgeçmedi. Nokia’nın yeni cep telefonu 5710, içerisinde kablosuz kulaklık ile beraber geliyor. Bir dönem, cep telefonu piyasasının lideri konumunda yer alan Nokia, HDM Global markası olarak varlığını devam ettiriyor.

Bütçe dostu akıllı cep telefonlara odaklanan Nokia, gelişmekte olan pazarlar için standart cep telefon üretimi yapmaya devam ediyor. Yeni standart telefonlarıyla Nokia 8110 ve Nokia 3310 gibi efsane olmuş cihazları bir kez daha piyasaya süren HMD Global, bir Nokia efsanesini daha canlandırıyor.

Nokia 5710, XpressMusic efsanesini yeniliyor

nokia 5710 xpressaudio dahili kablosuz kulakligiyla dikkat cekiyor

Nokia’nın yeni telefonu 5710 XpressAudio, bir dönemin en sevilen cihazı Nokia 5310 XpressMusic’in anısına üretilmiştir. Orijinal XpressMusic’in tasarım özelliklerine sahip olan XpressAudio, arkasında gizlenmiş bir kablosuz kulaklığa sahiptir. Cihaz, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulurken, kablosuz kulaklıklarda cihazın rengine göre farklılık gösteriyor.

S30+ işletim sistemi ile beraber sunulan XpressAudio, 128MB RAM ile geliyor ve 32GB’a kadar SD kart desteğiyle beraber geliyor. Çevresel gürültü engelleme, VoLTE desteği, çift LTE bekleme, FM Radio ve Bluetooth 5.0 teknolojisi ile kullanıcıların beğenisine sunulan cihaz 85 Euro fiyat etiketine sahip olacak. XpressAudio’nun içinde yer alan kulaklık, tek şarj ile 4 saat müzik dinletme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda bu kulaklıklar, başka cihazlarla da bağlantı kurabiliyor.

Realme GT 2 Master Explorer Edition tanıtıldı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir