NoFilter, uygulaması ile dünyanın dört bir yanında bulunan en iyi fotoğraf noktalarını keşfedebilirsiniz. Hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilmeye uygun olan NoFilter, pek çok özelliği ile dikkat çekiyor. Uygulama en iyi fotoğraf çekimi konumlarını keşfetmek isteyen Instagram tutkunları tarafından da sevilerek tercih ediliyor. Kullanıcılar uygulama ile beraber bir fotoğrafın çekildiği yerin tam olarak konumunu öğrenmek konusunda yardımcı oluyor. 

10 1

Son derece kaliteli bir fotoğraf noktası bulma uygulaması olarak sunulan NoFilter ile kullanıcılar en iyi fotoğrafları çekebilmek için kamera ayarları ile ilgili ayrıntılar hakkında da bilgi edinebiliyorlar. Kullanıcılar beğenmiş oldukları fotoğraf çekme noktalarından bir koleksiyon kaydedebilirler. Seyahat noktalarını kaydetmeye yardımcı olan bu uygulamada kullanıcılar arkadaşlarını, fotoğrafçıları ve gezgin kişileri de takip edebilirler. Bu sayede daha dikkat çekici ve ilham verici fotoğraflar da çekebilirler. Fotoğraf konumlarını bulmak konusunda yardımcı olan uygulamada kullanıcılar kendi seyahat fotoğraflarını aktarabilirler. 

NoFilter, fotoğraf çekmekten keyif alan kişiler için n iyi fotoğraf çekme noktalarını bulmak konusunda yardımcı oluyor. Diğer benzer platformların pek çoğunun seyahat noktalarının güzelliğine dikkat etmediğini dile getiren NoFilter, geliştirdikleri uygulamanın ise kullanıcıları yanlış yönlendirecek herhangi bir ek filtre veya öğe olmadan gerçeği gösterdiğini söylemek mümkündür. Uygulamayı Android ve iOS cihazlarına ücret ödemeden indirerek en iyi fotoğraf konumlarını keşfedebilirsiniz. Bu sayede en iyi fotoğrafları çekmek artık daha kolay olacak. 

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir